Survivor Turabi dizi oyuncusu oluyor

Güncelleme Tarihi:

Survivor Turabi dizi oyuncusu oluyor
Oluşturulma Tarihi: Şubat 08, 2016 11:54

Başrollerini Timur Acar ve Sera Tokdemir’in paylaştıkları ATV'nin dizisi Kertenkele’nin oyuncu kadrosuna, 52. bölümden itibaren Turabi Çamkıran dahil olacak.

Haberin Devamı

Dizide, meczup hoca Azmi Bulut’un oğlu rolünde ekranda yer alacak olan Turabi, cezaevinden yeni çıkmış, mahallenin delikanlısını canlandıracak. Kimseden korkup çekinmeyen, ama babasını görünce kediye dönen “Kara Kemal” adlı renkli ve komik bir karaktere hayat verecek olan Turabi, atarlı giderli, haksızlığa dayanamayan rolüyle, kahkaha tufanının aralıksız devam edeceği yeni bölümde, yer aldığı sahneleri ve diyaloglarıyla tam bir eğlence fırtınası estirecek. 

Survivor Turabi dizi oyuncusu oluyor

“Gerçek hayatta “baba” diye hitap ettiğim Selahattin Taşdöğen’in dizide babam rolünde olması beni çok mutlu etti” diyen Turabi Çamkıran, Kertenkele dizisi ile ilgili düşüncelerini şu sözleriyle anlattı;

Haberin Devamı


"KENDİMİ ÇOK ŞANSLI GÖRÜYORUM"

“Sert bir karakteri canlandırarak komedi oynamak benim için büyük bir şans. Kara Kemal karakteriyle seyirciyi hem eğlendirip hem de güldüreceğim. Bu rolü oynayacağım için, kendimi çok şanslı görüyorum. Canlandıracağım karakterin babasına olan düşkünlüğü, herkesi koruyor olması ve geri vitesinin olmaması tam olarak beni anlatıyor. Herkes tarafından sevilen, böyle güzel bir projenin içinde olmayı diziyi ilk seyrettiğim günden beri arzu etmiştim. İlk defa bir dizide yer alıyorum, fakat birbirinden usta oyuncularla beraber çalışmak bana ayrı bir güven duygusu veriyor. Böyle, muazzam bir oyuncu kadrosu olan güzel bir ekiple, harika bir projede olmaktan dolayı, çok mutluyum.”

Survivor Turabi dizi oyuncusu oluyor

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!