GeriMagazin Selin Ciğerci gelinlik giydi... Ne zaman evleniyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Selin Ciğerci gelinlik giydi... Ne zaman evleniyor?

Selin Ciğerci gelinlik giydi... Ne zaman evleniyor?

Cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Selin Ciğerci, futbolcu aşkı Gökhan Çıra el ele gelinlik provasına gitti.

Cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Selin Ciğerci, uzun zamandır aşk yaşadığı futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile evleniyor.

Geçtiğimiz günlerde 2018 yılında nikah masasına oturacaklarını açıklayan çift önceki gün gelinlik provasına gitti.

Ciğerci, sevgilisiyle birlikte gittiği provalardan fotoğraflarını sosyal medya hesabından ''Yaaaa! 2018, sağlık ve mutluluk ve şans getirsin...' notuyla paylaştı.

 

Selin Ciğerci gelinlik giydi... Ne zaman evleniyor

 SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada 'Bebek Okan' adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak hayatını sürdürmektedir. Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti. Şu sıralar Diyarbekirsporlu Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci, kendisi gibi ilk olarak sosyal medya ile ünlenen Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaş olduğunu paylaştığı fotoğraflarla gözler önüne seriyor.

Selin Ciğerci gelinlik giydi... Ne zaman evleniyor

 

 

 

Kadınlardan Uzak Durulması Gereken Zamanlar | Her Şey Hakkında Her Şey

 

 

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False