iRobot’la Bir Haftanın Ardından

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Ekim 01, 2020 09:57

Geçtiğimiz haftalarda İstiklal Caddesi'nde ev temizliğine en uzun arayı vermiş kişiyi aradığımız bir sokak röportajı gerçekleştirmiştik. Yoğun iş temposu sebebiyle 20 gündür evini temizleyemediğini aktaran Görkem'in evine iRobot Roomba'yı yolladık ve Roomba ile geçen bir haftanın ardından deneyimlerini dinlemek için onu ziyaret ettik. 

Haberin Devamı

İlk olarak iRobot’la gayet keyifli bir hafta geçirdiğini aktaran Görkem, ilk denemenin ardından ürüne hayran kaldığını dile getirdi. Satın alma karar sürecinde birçok kullanıcının merak ettiği “Evim iRobot için uygun mu?” sorusunun, kalabalık ve farklı yüzeylere sahip bir evde dahi sorun yaratmayacağını Görkem’in evinde bizzat deneyimlemiş olduk.
Yoğun iş temposundan ve temizliğe vakit ayıramamaktan şikayet eden kişiler için çok uygun bir ürün olduğunu belirten Görkem, evden çıkmadan önce Roomba’yı çalıştırarak eve her döndüğünde tertemiz bir zemin ve şarj istasyonunda bir sonraki göreve hazır bir robotla karşılaşmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu belirtti.
Roomba’nın ilk temizliğin ardından evi tanıyor ve bir sonraki temizlik seanslarında verimliliğinin artıyor olması Görkem’in ilk dikkatini çeken özelliklerden olmuş. iRobot Roomba’nın mutfak ve banyo dolaplarının altı gibi ulaşılması zor noktalardaki performansı da Görkem’in en işlevsel bulduğu özelliklerden biri olmuş.
Bu ziyaretimiz sırasında Roomba ile geçen bir haftanın ardından Görkem’in evinin artık gayet temiz olduğunu söyleyebilir, en pasaklı ünvanını ondan gönül rahatlığıyla alabiliriz. Yeni videolarda görüşmek üzere.
(İlandır)

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!