Gelin Adayı Hanife'den Nihat Doğan'a çok ağır cevap

Gelin Adayı Hanifeden Nihat Doğana çok ağır cevap

Gelin adayı Hanife, kendisine "Çıkar başörtünü, giy mini eteğini" diyen Nihat Doğan'a cevap verdi: Namussuzlar anlatıyor namusu

Haberin Devamı

ESKİ GELİN ADAYI HANİFE: NAMUSSUZ ANLATIYOR NAMUSU!

Hanife Gürdal, Zuhal Topal ile birlikte olduğu fotoğrafın altına şu notu düştü:
"Olmayan bir şeyi satmak çok kolay ve nedense kimde ne yoksa en çok onunla övünüyor, en çok onun hakkında fetva veriyor. Mesela namussuz anlatıyor namusu, adam olmayan öyle biri adamlıktan bahsediyor ki şok şok ve dediğim gibi kimde ne yoksa en en çok ondan bahsediyor sanırım aklınca birilerine güzel görünüp eksiklerini sözleriyle kapatıyor unutma ey sözde Müslüman laf ile peynir gemisi yürümez! Büyük inanç duyduğun vicdanın o şahane aklın bilmez mi Allah c.c ''sen birinin ayıbını ört ! Ben de senin ayıbını örteyim !'' dediğini. Ki bir Müslüman kızın namusuna laf söylemenin ne büyük günah olduğunu bilmez misin? Bir kadına iftira etmek için 4 erkeğin aynı anda pis bir şekilde görmesi gerek! Gözlerini ovala, yüzünü yıka! Ve değneğini elinde sandığın dünyaya bu denli kapılma!"
HANİFE ZUHAL TOPAL'A TAM DESTEK VERDİ
Hanife sözlerine şöyle devam etti: Siz hiç Zuhal Abla'yı birine fetva verirken, ayıbını ortaya koyarken gördünüz mü? Göremezsiniz çünkü asıl olan iyi insan olmaktır ve o iyi bir insan. Hem adama sormazlar mı bir tek Zuhal Abla'nın programında mı kapalı bayanlar var? Biliyoruz zirve Zuhal Abla'nın biliyoruz çok sıkı takipçisisiniz ama başka kanallarada bir göz gezdirin sonra yine Zuhal Abla'yı açar haset ve hayranlıkla izlemeye devam edersiniz!

 

Haberle ilgili daha fazlası: