Chloe Loughnan fotoğrafları sosyal medyayı salladı!

Chloe Loughnan fotoğrafları sosyal medyayı salladı

Başarılı şarkıcı Serdar Ortaç’ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan, bir süre önce aldığı modellik teklifi için Amerika’ya gitmişti. Chloe Loughnan, çekimlerden bazı fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşınca beğeni yağmuruna tutuldu. Detaylar haberimizde…

Haberin Devamı

Serdar Ortaç’ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan, bir süre önce aldığı modellik teklifi için Amerika’ya gitmişti. Sözcü'de yer alan habere göre güzel kadın çekimlerden fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşınca binlerce beğeni aldı.

Chloe Loughnan, Instagram hesabından paylaştığı birbirinden güzel fotoğraflarla dikkat çekiyor. Litvanya vatandaşı olan modellik ve sunuculuk da yapan Loughnan'ın yüz bine yakın takipçisi bulunuyor.

Chloe Loughnan fotoğrafları sosyal medyayı salladı

Chloe Loughnan Kimdir?

Chloe Loughnan, 1992 yılında İrlanda’da Cork City’e bağlı Blackrock köyünde doğmuştur. Annesi Lucy Loughnan, babası Jason Loughnan’dır. İrlanda üniversitesi Gazetecilik bölümünü yarıda bıraktı. Üniversite eğitimi sırasında Paris’te bulunan bir mankenlik ajansı tarafından modellik teklifi alarak Fransa’ya davet edildi bu nedenle eğitim hayatına devam edemedi.

Haberin Devamı

Paris’te modellik yaparken daha sonra 2011 yılında ziyaret için geldiği İstanbul’da ve Cengiz Abazoğlu defilesinden sonra Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar verdi.

Chloe Loughnan fotoğrafları sosyal medyayı salladı

Chloe Loughnan, şarkıcı Serdar Ortaç’ın kliplerinde de rol aldı. Türkiye’de bir balık restoranı işletmektedir.

2014 yılında Kenan Çoban, Hakan Boyav ve Ali Sürmeli'nin başrollerde oynadığı “Beyaz Karanfil” adlı dizide Berrak karakterini canlandırdı.

Chloe Loughnan, 6 Haziran 2014 tarihinde şarkıcı Serdar Ortaç ile evlendi. Nikahını Mustafa Sarıgül'ün oğlu Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül kıydı.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yapacağı Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasında; Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan oturacak.

Chloe Loughnan, 2014 yılında yayınlanan “Beyaz Karanfil” dizisinde rol almıştır.