Cem Yılmaz serinin üçüncü filmini açıkladı

Güncelleme Tarihi:

Cem Yılmaz serinin üçüncü filmini açıkladı
Oluşturulma Tarihi: Ekim 29, 2018 14:42

Karakomik Filmler adlı 60 dakikalık iki ayrı filmi, tek film olarak seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Cem Yılmaz serinin üçüncü filmini açıkladı: Emanet

Haberin Devamı

Ocak ayında Karakomik Filmler adlı 60 dakikalık iki ayrı filmi, tek film olarak seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Cem Yılmaz serinin üçüncü filmini açıkladı. "Emanet" adlı filmin çekimlerine başladığını bu fotoğrafla duyuran komedyen “Dev kadroyu sonra açıklarım. Mart 2019’da sinemalarda” dedi.

Ocak ayında "Karakomik Filmler" dediği 60 dakikalık iki ayrı filmi, tek film olarak seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Cem Yılmaz projesi hakkında merak edilenleri anlattı.

Cem Yılmaz serinin üçüncü filmini açıkladı

KARAKOMİK FİLMLER HAKKINDA

"Kaçamak" ve "2 Arada" isimli 60 dakikalık ve bağımsız hikayelere sahip bu filmler; tek bir film olarak Ocak ayında vizyona girecek.

Haberin Devamı

İLK FİLM: KAÇAMAK

Serinin ilk 60 dakikalık filmi Kaçamak. Bodrum ve İstanbul’da çekimleri gerçekleşen Kaçamak, 4 kafadarın çıktıkları detoks tatilinde başlarına gelen komik olayları anlatıyor. Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memilli ve Özkan Uğur başrolde.

İKİNCİ FİLM: 2 ARADA

Bu filmin hemen arkasından izlenecek diğer film 2 Arada. Tüm hikaye arabalı vapurda geçiyor, Cem Yılmaz Ayzek isimli bir çaycıyı oynuyor. Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya, Cem Davran da filmde. Cem Yılmaz’ın bu hikayedeki dişleri, keli, yarattığı karakter gerçekten şaşırtacak. ‘Kaçamak’tan daha dramatik öğelerle süslü, acı, kara bir komedi.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!