GeriMagazin Aşk ateşi sönmedi: "Gitmeme asla izin verme"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk ateşi sönmedi: "Gitmeme asla izin verme"

Aşk ateşi sönmedi: "Gitmeme asla izin verme"
Abone Olgoogle-news

Gösteri dünyasının genç çifti, aşklarını dolu dizgin yaşıyor. Bir de üstüne üstlük bunu sosyal medyadan da ilan ediyor.

'GİTMENE ASLA İZİN VERMEYECEĞİM'
Bir süre önce nişanlanana Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz, Instagram sayfalarından aynı pozu paylaşıp birbirlerine ilanı aşk etti. Nicola Anne Peltz, nişanlısı Brooklyn Beckham ile birlikte çekilen siyah - beyaz bir fotoğraflarını "Gitmeme asla izin verme" mesajıyla paylaştı. David ve Victoria Beckham'ın dört çocuğunun en büyüğü olan Brooklyn de aynı pozu kendi Instagram sayfasında paylaşıp "Gitmene asla izin vermeyeceğim" diye yazdı.

Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
PANDEMİ, PLANLARINI ERTELETTİ
Hem Beckham'ın hem de Peltz'in bu paylaşımlarına takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı. Genç çift, eğer pandemi olmasaydı geçtiğimiz eylül ayında evlenecekti. Fakat şimdi planları ileri bir tarihe kaldı. Brooklyn Beckham'ın özel hayatı Nicola Anne Peltz ile tanışıncaya kadar ailesi için, özellikle de anne ve babası için bir endişe kaynağıydı.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
ÖZEL HAYATI AİLESİ İÇİN ENDİŞE KAYNAĞIYDI
Fakat o, ailesi de dahil uzun süre bu şekilde "daldan dala" yaşayacağını sanan herkesi şaşırttı. Aradığını buldu, hatta genç yaşında evlilik kararı bile aldı.  David ve Victoria Beckham çiftinin en büyük oğlu olan 21 yaşındaki Brooklyn Beckham, sadece bir buçuk yıl önce birbiri ardına değiştirdiği sevgilileriyle gündeme geliyordu. Anne ve babasının da bu durumdan endişe ettiği basına da yansımıştı.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
SONUNDA ARADIĞINI BULDU
Fakat görünen o ki Brooklyn Beckham, geçen yılın sonlarında romantik bir ilişkiye başladığı Amerikalı oyuncu Nicola Peltz de buldu. Geçen temmuz ayında da çift nişanlarını ilan etti. Hatta gelecek yıl evlenme kararı alan çiftin, pandemi nedeniyle düğünü 2022'ye ertelediği de açıklandı.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
ÇOK SAYIDA ÜNLÜYLE ADI ANILDI
Fotoğrafçı olarak kariyer yapmaya başlayan Beckham, model Hana Cross ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşadıktan sonra yollarını ayırdı. Daha sonra da adı başka genç model ve oyuncularla anıldı. Bunlardan biri Kate Moss'un üvey kardeşi Lottie Moss'tu.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
ÇAPKINLIKTA SINIR TANIMIYORDU
Fakat çapkınlıkta sınır tanımayan Brooklyn, 25 yaşındaki Peltz ile tanıştıktan sonra bir yuva kurmaya karar verdi. Çiftin nişanı da bir sosyal medya paylaşımıyla duyuruldu.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
NİŞAN HABERİNİ BÖYLE DUYURDU
Brooklyn Beckham, bir bahçede çekilen pozlarını Instagram sayfasında "İki hafta öne ruh eşime benimle evlenmesini söyledim. 'Evet' dedi, ben dünyadaki en şanslı erkeğim. en iyi eş ve bir gün en iyi baba olacağıma söz veriyorum" notuyla paylaştı.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
BECKHAM AİLESİNE DE GİRDİ
Çift, aşklarını sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla ifade ediyor. Çiftin yakın arkadaş çevresinden sızan haberlere göre, Brooklyn Beckham 24 yaşındaki Nicola Peltz'e Los Angeles'ta evlenme teklif etti. Bu teklifine de olumlu yanıt aldı.Yine ileri sürülenlere göre David ve Victoria Beckham da bu gelişmeden memnun kaldı. Peltz, bir süredir ailenin toplandığı özel günlerle de onlara katılıyordu.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
GENÇ KUŞAK OYUNCU
Brooklyn Beckham'ın nişanlandığı iddia edilen Nicola Peltz, genç kuşak bir oyuncu. En çok dikkat çeken rolü ise Son Hava Bükücü filminde canlandırdığı Katara oldu. Aralarında Deck The Halls, Harold, Transformers: Age of Extinction'ın da bulunduğu yapımlarda kamera karşısına geçen Peltz, Miley Cyrus'ın 7 Things adlı şarkısının klibinde de oynadı.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
İKİSİNİN AİLE SERVETİ DE ÇOK BÜYÜK
Brooklyn Beckham'ın babası David ile annesi Victoria, dünyanın en zengin çiftlerinden biri. Yeşil sahalarından gelen babası ile müzik dünyasında adını duyurup sonra da moda dünyasına adım atan annesinin şöhreti Brooklyn'in de daha çocukluk yıllarında tanınmasını sagladı. 2019 yılı itibariyle ünlü çiftin serveti 700 milyon sterlin civarında.
Aşk ateşi sönmedi: Gitmeme asla izin verme
PELTZ'İN BABASI ABD'NİN SAYILI ZENGİNLERİNDEN
Beckham ailesine gelin gidecek olan Nicola Anne Peltz'in ABD'li ailesi de ülkesinin sayılı zenginleri arasında. Hatta Beckham ailesinden daha varlıklı. Genç kadının babası, iş adamı Nelson Peltz'in 1. 7 milyar dolar serveti bulunuyor. Nicola Anne Peltz'in annesi de eski bir model olan Claudia Heffner Peltz. Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in ise bu aile servetlerini korumak adına bir evlilik sözleşmesi yapacağı da ileri sürülüyor.

 

 

 

False