Komedinin en iyisi TNT’de

Güncelleme Tarihi:

Komedinin en iyisi TNT’de
Oluşturulma Tarihi: Eylül 25, 2008 00:00

"30 Rock" dizisi TNT'de...

Haberin Devamı

60'ıncı Emmy Ödül Töreni'ne damgasını vuran "30 Rock" dizisi, önümüzdeki ay TNT'de ekrana gelecek. Komedi dalında en iyi dizi seçilen ve toplam üç dalda bu ödülü kucaklayan "30 Rock"ın yanı sıra, üç yeni dizi daha ekim ayında TNT izleyicisiyle buluşacak.

TNT, ekim ayında birbirinden iddialı yapımları ekrana getirecek. Bunlardan en önemlisi, geçtiğimiz pazar gecesi Los Angeles’taki Nokia Theatre’da düzenlenen Emmy Ödül Töreni’ne 17 adaylıkla damgasını vuran "30 Rock" dizisi. En iyi komedi dizisi, en iyi kadın oyuncu (Tina Fey) ve en iyi erkek oyuncu (Alec Baldwin) dallarında Emmy kazanan "30 Rock", 6 Ekim’den itibaren her pazartesi TNT’de ekrana gelecek. Tina Fey imzalı dizi, "The Girlie Show" adında bir televizyon programının kamera arkasını gözler önüne seriyor.

Haberin Devamı

Bu diziler ekrana bağlayacak

"30 Rock"ın yanı sıra ekim ayında TNT’de ekrana gelecek üç yapım daha var; "Brothers & Sisters", "House" ve "Ugly Betty"...

3 Ekim’den itibaren her cuma yayınlanacak "Brothers & Sisters" dizisinde "Ally McBeal"dan tanıdığımız Calista Flockhart’ın yanı sıra Rachel Griffiths ve Sally Field rol alıyor. Dizi, Walkers ailesinin hayatını gözler önüne seriyor.

Yayınlandığı tüm ülkelerde büyük ilgi gören "Ugly Betty", ilk sezon bölümleri ile 4 Ekim’den itibaren TNT kanalında olacak.

Televizyon dünyasının Nobel Ödülü olarak tanımlanan Humanitas Prize ödülüne, Altın Küre ve Emmy’ye layık görülen tüm zamanların en iyi hastane dizilerinden "House" da 23 Ekim’den itibaren ekranda olacak.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!