Survivor All Star izle Hasan ve Turabi arasında gerginlik had safhada!

Güncelleme Tarihi:

Survivor All Star izle Hasan ve Turabi arasında gerginlik had safhada
Oluşturulma Tarihi: Nisan 13, 2015 10:37

Adaya veda eden Taner'in ardından, Hasan ve Turabi'nin arasındaki gerginlik ödül oyununa yansıdı. İşte Survivor'ın son bölümünde yaşanan çekişmeli anlar ve ödül oyunundan detaylar...

Haberin Devamı

Ödül oyununun oynandığı Survivor'ın son bölümüne, geçtiğimiz hafta adaya veda eden Taner'in ardından tırmanan gerginlik damgasını vurdu. Turabi ve Hasan arasında süren tartışmalar ödül oyununda da hız kesmeden devam etti. Oyunu bırakıp kavgaya tutuşan ikilinin tartışmalarına Hilmicem'de katıldı.

Haberin Devamı

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyunundaki Gönüllüler tarafındaki gerginlik sürerken Ünlüler takımında da rahatsızlıkları yüzünden oyun dışında kalan ya da oyunda iyi performans gösteremeyen isimler dikkat çekti. Engellerin bulunduğu parkurun ardından penaltı atışlarının yapıldığı mücadelede son ana kadar oyunu kimin kazanacağı belli değildi. Takımdaki büyük gerginliğe rağmen ödül oyunundaki yemek ödülünü Gönüllüler takımı kazandı.

Survivor All Star izle Hasan ve Turabi arasında gerginlik had safhada

Haberin Devamı

MERVE AYDIN ÇOK KÖTÜ DÜŞTÜ

Ödül oyununda yarışan Merve Aydın, Nadya karşısında mücadele ederken engellerden birine takılarak düştü. Acısına rağmen topa ulaşan yarışmacının çığlıkları adayı inletti.

Survivor All Star izle Hasan ve Turabi arasında gerginlik had safhada


ÜNLÜLER TAKIMINDAN MAĞLUBİYET ELEŞTİRİSİ

Aralarındaki tartışmaya rağmen ödül oyununda başarılı olan Gönüller takımı yemek ödülünü kazandılar. Ödül oyunundan mağlubiyetle ayrılan Ünlüler takımında herkes suçu kendinde aradı. Ancak yarışmacılardan Merve Aydın, herkesin bir bahane bulduğunu söyledi. Takım arkadaşlarının sürekli olarak bahanelerin arkasına sığındığını söyleyen yarışmacı asabi tavırlarıyla dikkat çekti.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!