GeriKeyif Saçını boyattı, sosyal medya ondan nefret etti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  65
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saçını boyattı, sosyal medya ondan nefret etti!

Saçını boyattı, sosyal medya ondan nefret etti!
refid:28667771 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Sosyal medya son günlerde, saçlarını boyatan bir kızı konuşuyor. 950 liraya saçını boyatan kıza, sosyal medyadan büyük tepki geliyor.

Son günlerde sosyal medyada bir ekran görüntüsü, herkesin sinirini bozuyor. WhatsApp’tan alınmış bir ekran görüntüsünde, iki kızın sohbeti yer alıyor. Resimde bir kızın saçlarını yeni boyatıp arkadaşına yeni saçlarının fotoğrafını çekip göndermesiyle başlıyor.

Mesajlardan anlaşıldığı kadarıyla uzun bir zamandır saçlarını boyatmak istediği anlaşılan kız ‘Sonunda saçlarımı boyattım. Ama param kalmadı, eve yürüyerek gideceğim’ diyor. Diğer arkadaşı ne kadara boyattığını sorduğunda ise kızın cevabı 950 lira oluyor. Kimin sosyal medyada yayınladığı belli olmayan ekran görüntüsüne, Twitter’dan her saniye onlarca tepki yağıyor. Bu tepkilerin kimi hakaret içerirken kimisi de komik düşünceleriyle tepkisini dile getiriyor.

Saçını boyattı, sosyal medya ondan nefret etti


İŞTE 950 LİRALIK SAÇ BOYAMAYA TEPKİLER:

EKŞİ SÖZLÜK DE ES GEÇMEDİ

O parayla 1 hafta tatil yaparım saçım güneşten açılır o renge kendi gelir zaten. bonus olarak hem yüzerim güneşlenirim dinlenirim cidden tipim değişir valla. senelerdir kuaförlere güvenmiyorum ve saçımı emanet etmiyorum. her kadın kendi saçına başına bakabilecek kadar bilgi sahibi olmalı bence
-Princess sparkle

Pahalı zevkleri olan kadın. bizim evin badanası 950 tl tutmuyor
-jidouhanbaiki

O paraya kendine yeni bir arkadaş alsın. whatsapp muhabbetinin ortalığa yaymış. öyle arkadaş mı olur lan.
benim berber selim abi bu kadar para kaptırsam bi yere döver alır parayı, sonra da başka yere gittim diye beni de dövebilir.
-sirma

Bakımlı olmaya çalışan kadındır. sonra erkekler şikayet eder yok kadınlar çok bakımsız, yok paspal diye.yaptırmış işte kadın.
ama 950 TL'yi neye vermiş onu anlamadım bak.
-karamell

Kesinlikle eminim ki sadece saçın fiyatıdır. çünkü bazı mekanlarda; kesim, ombre, pigmentasyon vs bir araya getirip milleti soyuyorlar.
not:dişiyim ve eminim.
-caysimitbirdekitap

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle