GeriKelebek Kertenkele dizisi 70. son bölümde izleyenleri mestetti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kertenkele dizisi 70. son bölümde izleyenleri mestetti!

Kertenkele dizisi 70. son bölümde izleyenleri mestetti!
Abone Olgoogle-news

Kertenkele bomba bir bölümle dün akşam ekranlara geldi. Kertenkele'nin yayınlanan son bölümünde şoke eden gelişmeler yaşandı. Zehra ve Kertenkele yurt dışına çıkmaya çalışır. Fakat Kızıl Ejder peşlerini bırakmaz. İşte Kertenkele son bölümde yaşananlar..

Kertenkele'nin dün akşam yayınlananh 70. bölümünde heyecan doruktaydı... Kızıl Ejder'den kaçmak isteyen Zehra Kertenkele ile birlikte yurt dışına çıkmak ister. Peki bunu başarabilecek mi? İşte Kertenkele 70. bölümde yaşananlar..

KERTENKELE SON BÖLÜM İZLE!

KERTENKELE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zehra, Kızıl Ejder’den kaçmak için Kertenkele ile birlikte yurtdışına çıkmak istemektedir.

Kızıl Ejder'in işlediği cinayetlerin şoku yaşanırken Ünsal, Kızıl Ejder'in ölüm listesine ulaşmayı başarmış ve herkesin ölüm tehdidi altında olduğunu öğrenmiştir. Hicabi sevdiklerini Kızıl Ejder'den koruyabilmek için tetiktedir. Savcılıktaki dosyası kapanıp serbest kalan Kertenkele ise Ejder'le yüzleşip Şevket'in intikamını almaya kararlıdır.

Ancak Zehra, Kızıl Ejder'den kaçmak için Kertenkele ile birlikte yurtdışına çıkmak istemektedir. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu kişilerin peşinde olan Kızıl Ejder, Akıncı'yı saf dışı bırakabilmek için kurnazca bir plan yapar. Bu planın sonuncunda Kertenkele ve Kara Kemal ölümle yüz yüze gelecektir.


KERTENKELE 70. BÖLÜM 2. FRAGMANI


KERTENKELE 70. BÖLÜM FRAGMANI

KERTENKELE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sokrat ölürken Kertenkele'yi de yanında götürmeye kararlıdır. Öte yandan Zehra'nın dilinin açılabilmesi için herkes zorlu bir yarışmaya katılır ve beklenmedik komik olaylar gelişir. Gizem'in sakarlıkları Büşra'nın sabrını taşırmaya başlamıştır ve Hicabi, kardeşiyle Gizem'in arasında kalmıştır. Melis Kemal'in uçurumdan atladığı yere polisleri çağırır, polisler Kemal'i denizde bulamaz. Öte yandan Hayalet'in abisi Kızıl Ejder kardeşinin intikamını almak için İstanbul'a gelmiştir ve elinde herkesin içinde bulunduğu kabarık bir intikam listesi vardır. Kızıl Ejder soğukkanlı bir şekilde kardeşinin intikamını almak için hazırlıklara başlar...

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle