İtalya Cem’i tanısın

Güncelleme Tarihi:

İtalya Cem’i tanısın
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 31, 2011 11:07

Ferzan Özpetek, İtalya’da vizyona girecek yeni filminde Cem Yılmaz’ın da rol alacağını açıkladı: “Cem Yılmaz büyük bir yetenek, İtalyanlar onu tanısın istiyorum.”

Haberin Devamı

ÜNLÜ yönetmen Ferzan Özpetek, yeni filminde ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın da rol alacağını açıkladı: “Cem Yılmaz’ın filmde oynayacak olması beni çok sevindiriyor. O benim çok beğendiğim bir oyuncu, çok sevdiğim bir insan. Büyük bir yetenek. İtalyanlar’ın Cem Yılmaz’ı tanıması fikri çok hoşuma gidiyor. Çünkü benim filmlerim İtalya’da merakla beklenen ve gişe yapan filmler.”

Sonra Ağlayacağım projesi ertelendi

Özpetek, Cem Yılmaz’ın ünlü İtalyan oyuncu Monica Bellucci ile rol alacağı, çekimleri Türkiye’de yapılacak “Sonra Ağlayacağım” adlı filmini de ileri bir tarihe ertelediğini açıkladı: “O proje ileriki bir tarihe atıldı. Türkiye’de çekecektim o filmi. Cem’in ve başka Türk oyuncuların yer alacağı bir projeydi. Ama Monica Bellucci başka bir filmden teklif aldı. Bizim Bellucci ile film yapacağımız duyulunca, bir şeyler döndü. Ama olsun, dönsün. Benim hayatımda hep ters giden bir şey olduğu zaman, benim için çok hoş bir şey oluyor, daha hayırlısı oluyor.”

Haberle ilgili daha fazlası: