GeriKelebek İnadına Aşk final yaptı! Son bölüm izle!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İnadına Aşk final yaptı! Son bölüm izle!

İnadına Aşk final yaptı! Son bölüm izle!

Yapımcılığını Sinegraf’ın, yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, romantik komedi dizisi İnadına Aşk, dün akşam yayınlanan 32. bölümüyle final yaptı. İşte dizinin final bölümü detayları…

Başrollerini Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi, Aras Aydın, Elvin Levinler, Taner Rumeli, Yeşim Dalgıçer, Bilge Şen ve Selim Gürata gibi isimlerin paylaştığı İnadına Aşk, ekranlara veda etti. Reytinglerindeki düşüş sebebiyle yayından kaldırılma kararı verilen dizi, yaz aylarında yayın hayatına başlamıştı.

Dün akşam final yapan romantik komedi dizisinin final bölümünde yaşananlar ve son fragmanları…

İNADINA AŞK FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Abisinin inadı yüzünden çok kızan Defne, Toprak'a isyan eder ve özgür olduğunu, istediği adamla evlenebileceğini söyler. Toprak da bunun üzerine, Defne'ye özgür seçimini yapmasını söyler. Ya sevdiği adam, ya ailesi. Defne tam sevdiği adamı seçecekken, Yalın engeller. Sevdiği kadının seçim yapmasına izin vermeyecektir, onun için ailesini de kazanacaktır. Yalın Toprak'a Defne'den vazgeçmediğini göstermek için akla hayale gelmeyecek yollara başvururken, Toprak da damat adayını sınamaya başlar. Ama bu ilginç sınav, Leyla ile arasında beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

İnadına Aşk final yaptı Son bölüm izle

 

Deniz ve Damla ise olmayan bebeklerinin Aras ailesinde oluşturduğu coşkuyla uğraşırlarken bir de başlarına Damla'nın annesi çıkar. İşte şimdi işler çok fena karışacaktır. Bu arada Barutçu Apartmanı'nda tadilat biter ve Yeşim'le Çınar yeni evlerine çıkarlar. Nihayet yalnız kalabilmişlerdir ve romantik planları vardır. Acaba bu sefer bu planları gerçekleştirmeyi başarabilecekler midir? Polat ise Nehir'i bir türlü aklından çıkaramaz ve entrikacı yengesi Yeşim'in desteğiyle harekete geçmeye karar verir. Tabii Polat'ın harekete geçmesi demek ortalığın karışması demektir.

İNADINA AŞK 32. BÖLÜM TANITIMI – 2

İNADINA AŞK 32. BÖLÜM TANITIMI

İNADINA AŞK SON BÖLÜM İZLE

En lezzetli yemek tarifleri burada

False