Eve Dönüş 16. bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanını izle!

Eve Dönüş 16. bölümde neler olacak Yeni bölüm fragmanını izle

Seyreden herkesi derinden etkileyen sahneleriyle dikkat çeken Eve Dönüş’ün bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak? Aras’ın kendi kardeşi olduğunu öğrenen Leyla ne yapacak? Leyla yeniden Yusuf’un güvenini kazanabilecek mi? İşte detaylar…

Haberin Devamı

ATV’de Çarşamba akşamları ekrana gelen Eve Dönüş’ün yeni bölümü bu akşam yayınlanacak. Dizide Cansel Elçin ‘Yusuf’ karakterini canlandırırken, Dilşad Çelebi ‘Leyla’ rolüne hayat veriyor. Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu'nun yazdığı dizinin yapımcılığını Yalçın Şen, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı yapıyor.

"Eve Dönüş" güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici ve sürprizlerle örülü öyküsü, görkemli çekim mekânları ile dikkat çekiyor. Yeni bölümde neler olacak. İşte detaylar…

EVE DÖNÜŞ 16. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Leyla, Aras'ın kendi kardeşi olduğunu öğrenince büyük bir bunalım yaşar. Vedat'ın aslında göründüğü gibi bir olmadığını anlar. Yusuf'a, Pınar olduğunu söyleyemediği için ne acısını, ne de öfkesini doğru düzgün yaşayamaz. Yusuf ise Leyla'nın sırlarından bıkmıştır. Leyla, Yusuf'un güvenini kazanabilmek için, sırrını yazdığı mektubu Yusuf'a tekrar verir. İsterse okuyabileceğini söyler. İntikam ateşiyle yanan Oflaz, Canan'ın peşinde gölge olup, hayatını karartmaya niyetlidir. Aras, babasının katilini bulmaya çalışırken, bir gece kendini kaybeder, İpek'le başları belaya girer ve hapse atılır. 

Kürşat aldığı ilaçların etkisiyle Pınar'ın hayaletiyle konuşmaya başlar. Leyla, Pınar hayattayken Elif'in okulunda her sene düzenlediği defile için şirkette yaşanan krizden dolayı nakit para bulamaz. Bunu öğrenen Canan harekete geçer. Elif'in defileye teyzesiyle değil, kendisiyle çıkmasını sağlamak için elinden geleni yapar.

Haberin Devamı

EVE DÖNÜŞ 16. BÖLÜM FRAGMANI - 2

EVE DÖNÜŞ 16. BÖLÜM FRAGMANI

Eve Dönüş'ün oyuncu kadrosunda; Tardu Flordun, Edip Saner, İpek Erdem, Feride Çetin, Ayten Uncuoğlu, Burak Demir, Murat Atik, Ümit Olcay, Merve Oflaz, Zeynep Özder, Gülden Dudarık (Meryem), Ali Başar, Efe Deprem, Serdal Genç, Ali Başar, Burç Kümbetlioğlu, Gamze Dar, Şeyda Terzioğlu (Ayşegül), Leyla Kırşan (Elif), Berkan Demirbağ gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

Haberle ilgili daha fazlası: