GeriKelebek Doğan Kristal'den Paris seyahati
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğan Kristal'den Paris seyahati

Doğan Kristal Alışveriş Merkezi, Tuzpazarı Sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir mekan. Alışveriş Merkezi'nin 33 çalışanı bulunuyor. Alışveriş Merkezi'nin taksitle alışveriş yapan 50 bin müşterisi var. Alışveriş merkezinde bazı indirim reyonları da mevcut. Buralardan alışveriş yapanlara yüzde 70 indirim uygulanıyor ve 5 taksit imkanı sağlanıyor. Normal de satılan ürüne ise 10 taksit yapılabiliyor. Doğan Kristal Alışveriş Merkezi'nde Kurban Bayramı sonrası yeni bir kampanya başlıyor. Müşterilerine çekiliş kuponu verecek olan mağaza, Mayıs ayında yapılacak olan çekilişke bir müşterisine Paris Seyahati hediye edecek. Ayrıca hediyeler arasında 51 ekran televizyon, 12 kişilik yemek takımı ve vitrin seti bulunuyor.

Anababalar yiyor çocuklar oynuyor

Cemal Nadir Caddesi üzerinde bulunan Atmosfer Fırın, benzerlerinin son derece dışında bir mekan. İçerisinde çocuk eğlence bölümü bulunan mekanda anne ve babalar yemek yerken, çocuklar salıncakta sallanıp, oyuncaklarla oynayabiliyor. Dokuz çeşit kebap ve 15 çeşit pide yapılıyor; alkollü içki yok. Evlere ücretsiz servis var. Mekan 08.00-22.00 arasında açık.

Mudo City Bursa'da

Mudo City yeni bir şubesini Bursa'da As Merkez'de açtı. 2500 metrekarelik alanda iki katlı olarak hizmete giren mağazada giyim ve dekorasyon ürünleri var. Mudo City'de Mudo Kids, Chevignon Kids, NafNaf Junior, Mudo Collection, Stella Froset, Sud Express, Rene Derhy, Naf Naf Chevignon ve Mudo Concept markaları bulunuyor. Yeni Yalova Yolu As Merkez No. 41 A-B Bursa. Tel: 224-261 56 26.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False