GeriKelebek Aşıkken kendimi kaybediyorum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşıkken kendimi kaybediyorum

Aşıkken kendimi kaybediyorum
refid:20665453 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

“Hayata Gülümse” programının güzel sunucusu Benan Bal, InStyle dergisi için modellik yaptı, tatil şıklığını yansıtan kombinasyonlarla objektif karşısına geçirdi. Bal, çekimin ardından da dergiye 10 maddede kendini anlattı.

1- SOSYAL BİR ÇOCUKLUK GEÇİRMİŞ
Babam beni küçükken jimnastiğe, atletizme, yüzmeye ve tenise yönlendirdiği için çok fazla insan tanıdım ve dolayısıyla sosyal bir çocukluk geçirdim.

2- FİLMLERİN ONU İYİLEŞTİRDİĞİNE İNANIYOR
Eve gelip beyaz deri koltuğuma uzanmak, elime kitabımı almak ya da bomboş kalıp müzik dinlemek beni bu dünyadan uzaklaştırmaya yeten yegane şeylerdir. Yazı yazarım, günlük tutarım bir de eğer vakit bulursam film izlemeyi çok severim.

3- SÜRPRİZLERLE DOLU BİRİ
Benden her an her şeyi bekleyebilirsiniz. Sessiz ama içinde fırtınalar kopabilecek bir kızım. Sanırım en iyi yaptığım şey, hiç beklemedikleri bir anda karşımdakileri şaşırtmak.

4- BALENCIAGA VE GIVENCHY KADINI
Modayı takip ederim ama modayı kendi üzerimde uygulamam. Daha çok erkek modası takipçisi olduğum için Neil Barrett’ın stili bana yakındır. Kadın modasında da Balenciaga ve Givency kadını kesinlikle benim.

5- GİYİNMEK ONUN İÇİN BİR İLETİŞİM ŞEKLİ
Benim giyinmeye takıntım var. Bana her şey yakışıyor ama o, ben olmuyorum, karakterimin değiştiğini hissediyorum. O yüzden giyinirken daha çok duygularımla hareket ediyorum.

6- OVER-SIZE ÜSTLER DOLABININ MİHENK TAŞLARI
Renkli giyinmem. Benim renklerim siyah ve beyazdır. Askeri botlar ve binici takımlarını çok seviyorum. Over-size üstlerim vazgeçilmezdir. Jean ceket, gömlek takıntım var. Erkek atletleri hayatımın olmazsa olmazları, onlarla bir ömür geçirebilirim. Bir de annemin antika küpelerine bayılıyorum.

7- GÜZELLİĞİNİ MASAJA BORÇLU
Masajın kan dolaşımımı harekete geçirdiği için beni güzelleştirdiğini hissediyorum. İki ayda bir olmazsa olmazım Uzakdoğu masajı, sauna, su buharı ve buz odasıdır. Bütün bu konsept güzelliğimin sırrı olabilir, her defasında hem bedenen hem de ruhen yenileniyorum.

8- AŞKI DÜŞÜNMEDEN YAŞARIM
Karar verme yetimi kaybedip kararsızlığa düştüğüm zaman aşık olduğumu biliyorum. Aşık olduğu zaman kendini bırakan, kaybeden tiplerdenim. Ne olup bitiyormuş, düşünmem, aşkı yaşarım.

9- YAKINDA EKRANDA VEYA BEYAZPERDEDE
Hayatım şu sıralar çok renkli, birçok şeyi bir arada yaşıyorum. Sunuculuğunu yaptığım “Hayata Gülümse” programı güzel gidiyor. Bir yandan da yakında televizyonda ya da sinemada olacağım.

10- YENİ ALANLARDA DA VAR OLACAK
Yazın erkek koleksiyonu hazırlamayı planlıyorum. Şu anda şan dersi alıyorum. Yakında dansa da başlayacağım. Hangi alanda ne yaparsam yapayım, “Ben varım ve hep bu çizgide yürüyeceğim. Hiçbir zaman inişlerim çıkışlarım olmayacak” demeyi seviyorum.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle