GeriKelebek Asena’ya da güvenemezsem kime güveneyim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asena’ya da güvenemezsem kime güveneyim

İbrahim Tatlıses, 2004 yılı için 15 konserlik anlaşma yaptığı, ancak hem Avusturya, hem de Kıbrıs programına gitmeyen Asena’ya çok kızgın olduğunu söyledi. Ünlü türkücü, ‘Bu dünyada Asena’ya da güvenemeyeceksem kime güveneyim’ dedi.

Önceki hafta gittiği Kıbrıs’ta sahneden Asena’yı seyircilere şikayet eden ve suçlayan İbrahim Tatlıses, Organize Sanayi Sitesi’nde katıldığı bir mağaza açılışında kızgınlığını dile getirdi. Tatlıses şunları söyledi:

‘Asena’yı terbiyesizlikle suçlamadım, sadece yaptığı şeyin saygısızca olduğu söyledim. Ben Asena’ya böyle bir laf söyleyemem. Ama yaptığı gerçekten çok ayıp. Onunla 20 konserlik anlaşmamız var ve parasını peşin aldı. Asena bizim canımız, bizim bir parçamız. Yine de öyle şeyler vardır ki affedilmesi mümkün değil. Birlikte bir organizasyon ve program yapıyoruz. Almanya’da konser düzenledik, üçüne geldi, diğer ikisine gelmedi. Bizim ilişkimiz olabilir, ama halk bir sanatçıyı bekliyorsa o orada olmalıdır. Mukavelemiz olduğu halde konserlere gelmediği için de mahkemeye başvurduk, şimdi avukatlar ilgileniyor. Eşim olsa bile mahkemeye verirdim.’

Tatlıses, bu gelişmeden sonra Asena ile görüşüp görüşmediği sorusuna ise ‘Asena ile görüşmedim. Beni arayıp kendi sebeplerini söylemediği sürece görüşmem de, aramam da. Çünkü benim insanlara bir açıklama yapmam gerekiyor. İnsanlara olan güvenimi yitiriyorum. Ona da güvenmezsem kime güveneyim’ diye cevap verdi.

CANLI YAYINDA RAHATSIZLANDI

İbrahim Tatlıses, önceki akşam canlı yayınlanan Show TV’deki ‘Popstar’ yarışmasında rahatsızlandı. Terlediğini söyleyerek canlı yayından ayrılan Tatlıses’e ilk müdahale kuliste yapıldı. Tatlıses sonra canlı yayına döndü. Döndüğünde atıştığı Aylin’in iyi puan alarak ikinci olduğunu öğrenince, ‘Benim ipime sarılan aşağıya doğru değil, yukarı doğru çıkıyor. Rica ediyorum benimle dalaşanları değil, gerçek sesleri destekleyin’ dedi. ‘Tansiyon bir indi bir çıktı. Ne olduğunu anlayamadım’ diyen Tatlıses’in program başlamadan önce aldığı mide ilacından midesinin bozduğu öğrenildi.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False