GeriSpor İşte Arda'yı çıldırtan o söz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Arda'yı çıldırtan o söz

İşte Arda'yı çıldırtan o söz
refid:14476899 ilişkili resim dosyası

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu Bursaspor'u ağırlamaya hazırlanan Galatasaray'ın antrenmanı iki oyuncunun kavgasına sahne oldu.

İşte olayın fotoğrafları...

Oldukça neşeli başlayan çalışmanın 5'e 2 pas bölümünde birbirlerine sert giren kaptan Arda Turan ile Caner Erkin arasındaki tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

Birbirlerine giren iki oyuncuyu takım arkadaşları güçlükle ayırırken, Caner Erkin'in dudağının kanadığı görüldü.

İki oyuncuyu takım arkadaşları sakinleştirmeye çalışırken, Caner'in Arda'ya yönelik “Kimsin lan sen, adam mısın?” sözleri duyuldu.

İki futbolcusunun yaşadığı kavgayı gören teknik direktör Rikaard da o bölgeye giderek oyuncularını sakinleştirmeye çalıştı ve Caner'i bulunduğu gruptan alıp diğer gruba gönderip çalışmayı sürdürdü.

FLORYA'DA BARIŞ HEMEN SAĞLANDI

Galatasaray'ın bugün yaptığı antrenmanda kavga eden kaptan Arda Turan ve Caner Erkin arasındaki gerginlik tatlıya bağlandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen idmanın ardından teknik direktör Frank Rijkaard'ın da isteği üzerine iki futbolcu birbirlerine sarıldı ve basın mensuplarının önüne gelerek barıştıklarını gösterdi.

Bu arada Rijkaard, antrenmanda sonra tüm futbolcuları sahanın ortasına topladı ve kısa süreli bir konuşma yaptı. Rijkaard'ın konuşmasının ardından sarı kırmızılı futbolcular, bu akşam dünya evine girecek olan Sabri'yi omuzlarına aldı. Antrenmandaki gerginlik tamamen unutulurken, Arda ile Caner kavgalarıyla ilgili bir yorum yapmadılar.

Yaşanan bu olayın ardından futbol şube sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile yönetici Ali Haşhaş, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde toplantı yaptılar.

False