GeriDiğer İpek Soylu kuralları baştan yazıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İpek Soylu kuralları baştan yazıyor!

İpek Soylu kuralları baştan yazıyor!
Abone Olgoogle-news

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Orkid’in marka elçisi tenis dünyasının genç yeteneği İpek Soylu, Swissotel The Bosphorus İstanbul’un tenis kortunda kuralları baştan yazan hikâyesini anlattı.

Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te Kadın Tenisçiler Birliği (WTA) tarafından düzenlenen turnuvada 1 Ekim Cumartesi günü çiftler kategorisinde şampiyon olan İpek Soylu, 3 Ekim Pazartesi günü Swissotel The Bosphorus İstanbul’un tenis kortunda hem başarı hikâyesini anlattı hem de mini bir gösteri maçı ile yeteneğini sergiledi.

Son turnuvada elde ettiği şampiyonluk ile dünya sıralamasında 82. basamağa çıkarak WTA çiftler kategorisinde ilk 100'e giren en genç Türk tenisçi olan İpek Soylu “ Orkid gibi kuralları baştan yazan bir markanın elçisi olmak benim için büyük bir gurur. Kadın olduğumuz için insanlar bizim sadece hassas tarafımızı görüyor ama yeri geldiğinde biz kadınlar, bitirici vuruşlar da yapabiliyoruz.

İpek Soylu kuralları baştan yazıyor


Önyargılar ve özel günler sizi durdurmasın. Hem hassas hem güçlü olalım ve kuralları baştan yazalım.” sözleri ile duygularını dile getirdi.Orkid’den kuralları baştan yazan bir kampanya daha…

Kuralları baştan yazarak dünyada ilk kez Türkiye’de satışa sunduğu Yeni Orkid Platinum’un tanıtımını gerçekleştiren Orkid, etkinlikte yeni kampanyasını da duyurdu: Senin kuralları baştan yazan hikâyen ne? Hem ürünleri hem de hayata geçirdiği projeler ile kuralları baştan yazan Orkid, yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Kadınların kendilerini kısıtlayan tüm engelleri aşmasının ve durdurulamaz olmasının desteklendiği kampanyada Orkid “Sen de kendi kuralları baştan yazan hikâyeni anlat ve diğer kadınlara ilham ver”  diyor.

İpek Soylu kuralları baştan yazıyor


Kuralları baştan yazdığın hikâyeni #kurallarıbaştanyaz hashtag’i ile Twitter’ da paylaş hem diğer kadınlara ilham ver hem de İpek Soylu’nun bir karşılaşmasını izleme fırsatı yakala! Swissotel The Bosphorus İstanbul’un tenis kortunda gerçekleşen lansman toplantısında konuşma yapan Orkid Türkiye & Kafkasya Marka Müdürü Özge Tanju “Orkid olarak, 30 yılı aşkın bir süredir kadınların yanındayız ve gördük ki kadınlar sosyal hayatları içerisinde birçok engel ve sınırlandırıcı etkenle karşı karşıya kalıyor.

Regl dönemi de bu sınırlandırıcı etkenlerin başında. Kadınların özel günlerinde de hayatın gerisinde kalmadan, hayata rahatça dahil olmaları için inovatif ürünler geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.Orkid Geliştirdiği Ürünlerle de Kuralları Baştan Yazıyor…

Kadınların limitlere aldırmadan hayata rahatça dahil olmaları için birçok başarılı projeye imza atan Orkid, ürünlerini de bu paralelde geliştiriyor.  Hem geliştirdiği ürünler hem de projelerle kuralları baştan yazan Orkid, Türk kadınları için geliştirilen Yeni Orkid Platinum’u geçtiğimiz Ağutos ayında dünyada ilk kez Türkiye’de satışa sundu. Orkid bilim insanları ve dermatologlar tarafından yıllar boyu süren araştırmalar sonucunda geliştirilen, koruma ve yumuşaklığın en üst düzeyde olduğu YENİ Orkid Platinum, dünyanın mikro yastıklı yumuşak ve koruyucu yan bariyerlerine sahip ilk pedi olma özelliğini taşıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle