GeriEkonomi Yatırım Fonları (B Tipi)
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Yatırım Fonları (B Tipi)

Katılma Belgesi AdıÖnceki DeğeriDünkü Değeri
İş Bank. Likit Fon30264863032106
İş Bank. Değişken Fon492617492503
İş Bank. Yabancı M.K. Fonu284876284591
İş Bank.Tahvil ve Bono Fon 10372401038340
Interfon-412155231217211
Interfon-5280304280880
İktisat B Tipi Tahvil-Bono 15662831568634
İktisat B Tipi Değişken F. 17936581796072
Garanti B Tipi Tahvil Fon38699883872858
Garanti B Tipi Likit Fon13654621368071
Garanti B Tipi Karma Fon858494858326
Yonca Fon-1111980112071
Esbank B Tipi Değişken26676942665443
Esbank B Tipi Karma Fon797159786611
YKB B Tipi Likit Fon31208833127022
YKB B Tipi Değişken Fon26756932652140
YKB Fon-325599572535013
YKB Fon-429772352981651
YKB Fon-519300721934184
YKB Fon-626561692660093
YKB Fon-716201931622490
YKB B Tipi Tahvil Bono Fon 11305511133253
YKB B Tipi Yab. M. Kıym. F 10117481024824
Vakıf Tahvil ve Bono Fonu61812246170566
Vakıf Değişken Fon11608081161433
Vakıf Yabancı Menkul Fonu768889770367
Vakıf Likit Fon522361523252
Dışbank B Tipi Değişken F. 28075022809771
Yaşarbank B Tipi Değişken557794556896
Yaşarbank Likit Fon5618856295
Finans B Tipi Tahvil-Bono15636261568491
Finans B Tipi Değişken Fon 10504011053347
Finans B Tipi Likit Fonu964328966248
Ziraat Fon-118314091784991
Ziraat Fon-213391091339879
Ziraat Başak F.13333691336052
Ziraat Fon-412211831221683
Halk Fon-114893471480278
Halk Fon-2841113837431
Pamuk B Tipi Likit Fon11250071127227
Pamuk B Tipi Değişken Fon863032864744
Emlakbank Tahvil-Bono Fonu 13939111395474
Emlakbank Değişken Fon456060455479
Emlakbank Likit Fon14694101469077
Sümer Değişken Fon662932654433
Sümer Likit Fon1314113166
Sümer Tahvil Bono Fonu1295212812
Ege Fon-1700574701963
Kalkınma B Tipi Değişken F879379881031
Demir Fon-2541595541949
Tariş Fon-1899922901753
Tariş Fon-2338021338871
Türkbank Tahvil ve Bono Fo4513344624
Etifon809489803540
TSKB B Tipi Değişken Fon3134931356
Akbank B Tipi Değişken F.327606328248
Akbank B Tipi Tahvil-Bono155474154978
Tekstil B Tipi Likit Fon197937198314
Tekstil B Tip Değişken Fon157471155376
Atafon-22379823757
Koçbank B Tipi Değişken F.243120243629
Koçbank Tahvil Bono Fon2650226134
Körfez B Tipi Değişken Fon8574985923
Körfez Yat. B Tipi Değiş.F1056710586
TEB Değişken B5419354072
Kentbank Tahvil-Bono Fonu1629416315
Alternatif F-25783657905
Alternatif F-32775827883
Şeker B Tipi Değişken Fon1676916776
Eczacıbaşı B Tipi Değişken9209392415
Ekspres Fon-22924028538
SYB Değişken Fonu5328953400
Gedik B Tipi Tahvil-Bono F2685226874
Ekinciler Değişken Fon3970939417
Kapital B Tipi Değişken F.4102641119
Toprak B Tipi Değişken2804928108
MYZ Fon-11850918545
Alfa B Tipi Değişken Fonu1964119651
YKY B Tipi Likit Fon1811318147
YKY B Tp. Tahvil-Bono Fonu1914719171
Tacirler B Tipi Değişken F1322113250
Oyakbank Fon-11563715652
Bayındır B Tipi Değişken F1680016813
Osmanlı Tahvil-Bono Fonu1478714814
EGS B Tipi Tahvil Bono Fon1188211903



False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle