GeriFutbol Beşiktaş'ta gündem: Toplu istifa
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş'ta gündem: Toplu istifa

Beşiktaş'ta gündem: Toplu istifa
refid:19982108 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Siyah beyazlı kulübün 2. başkanı Metin Keçeli, Radyospor'dan Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada bu akşam sat 17.00'de olağanüstü bir toplantı gerçekleştireceklerini belirterek, ''Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in de olağanüstü seçime kadar yönetimin Divan Kurulu'na sevk edilmesi yönünde bir talebi vardı. Yönetici arkadaşlarımızla bu konuyu konuştuk; bu akşam ise toplu istifa gündemiyle yönetim kurulu toplantısı yapacağız'' dedi.

Beşiktaş Yönetimi'nin bu toplantıda, Pazar günü yapılacak Olağan Mali Genel Kurul'da ibra oylamasının ardından toplu olarak istifa ederek olağanüstü seçimli genel kurula kadar yönetimle ilgili yetkiyi Divan Kurulu'na bırakma kararı alacağı öğrenildi. Pazartesi gününden itibaren ise Divan Kurulu görevi olağanüstü seçimli genel kurula kadar devralacak.  

GEÇMİŞTE YÖNETİCİLİK YAPANLARIN KULÜPLE MALİ İLİŞKİLERİNİN AÇIKLANMASI TALEP EDİLECEK

Öte yandan bazı yöneticilerin Mali Genel Kurul'da eski yöneticilerin kulüple ilişkilerinin açıklanmasını talep edeceği, bu yolla geçmişte görev yapan isimlerin kulübe olan borçları ya da alacakları konusunun genel kurul üyeleriyle paylaşılmasını sağlamayı amaçladıkları öğrenildi. 

DEMİRÖREN BİR GÖREVE TALİP OLMUŞSA BİR ŞEY YAPAMAZSINIZ, ZORLA TUTAMAZSINIZ

Bu arada 2. Başkan Keçeli, Yıldırım Demirören'in Federasyon başkanlığına adaylığıyla ilgili olarak ise ''Pazar günü öğleyin kendisiyle yaptığım konuşmada adaylıkla ilgili niyetini anladım. Yapacak bir şey yok. Bir göreve talip olan insanı tutamazsınız. Talip olmuşsa yapacak bir şey yok. Ne olacağını hep birlikte göreceğiz'' diye konuştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle