Beğenmeyen stada gelmesin

Beğenmeyen stada gelmesin

“Ciddi bir skorla yenildik ama böyle skorların çevrildiğini gördük. Dışarıda yapılan bağrışmalar beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin, gidip evde izlesin. Takımın da alınan skorun da sorumlusu benim.”

Haberin Devamı

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Bernd Schuster, Dinamo Kiev maçının skorunu beğenmeyerek kendisini istifaya çağıran siyah beyazlı taraftarlara rest çekti; “Beğenmeyen varsa, stada gelmesin. Bu takımın patronu benim.” Alman hoca, karşılaşma sonrası kendisine gösterilen tepkilerle ilgili şu değerlendirmeyi yaptı; “Dışarıda yapılan bağrışmalar beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin, eve gitsin.” Schuster, 4-1 yenildikleri Dinamo Kiev maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, taraftarların ilk kez kendisine tepki gösterdiğinin ve istifaya davet ettiklerinin hatırlatılması üzerine, “Burada skorun sorumlusu da takımın sorumlusu da benim. Dışarıda yapılan bağrışmalar, her neyse beni ilgilendirmiyor. Bundan rahatsızlık duyan varsa stada gelmesin, eve gitsin” diye konuştu.

Top bizi istemedi

 Maçta beklemedikleri hatalar yaptıklarını vurgulayan Alman hoca, “4 golün 3’ünü duran toplardan yedik. Pozisyonlar bulduk ama top kaleye girmek istemedi. Beklemediğimiz bir skor oldu” derken, “Daha rövanş olacak. Ciddi bir skor ama futbolda böyle skorların çevrildiğini gördük. Biz de bunu yapmaya çalışacağız” diyerek ümidini kaybetmediğini söyledi.

Çok biliyorsan  KALEYE sen geç

Haberin Devamı

Berlin’den gelen 4 Beşiktaşlı taraftar, çıkış tünelinde, eşi ve çocuğu ile arabaya binmekte olan Schuster’e, Almanca, “Hakan’ın yerine kaleye sen geç Schuster” dediler. Alman hoca ise, “Çok biliyorsan gel sen geç. Kaleyi sen devral” diyerek tepki gösterdi.

4 futbolcu ıslıklandı

 SİYAH beyazlı taraftarlar performanslarını beğenmedikleri bazı futbolcuları protesto etti. Kaleci Hakan ve Erhan’ı ayaklarına top gelişte ıslıklayan taraftarlar, oyundan alınışları sırasında Nobre ve Aurelio’yı da yuhaladı.  Hilbert ve Q7 ise alkışlandı.

Deli İbrahim’i unutmadılar

TARAFTARLAR, A.Gücü maçının devre arasındaki kavganın aktörleri İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman’a destek verdi. Takımdan uzaklaştırılan İbrahim Üzülmez’e “Deli İbrahim”tezahüratları yapıldı.

Haberle ilgili daha fazlası: