Başakşehirspor'da Fenerbahçe maçı öncesi flaş gelişme!

Güncelleme Tarihi:

Başakşehirsporda Fenerbahçe maçı öncesi flaş gelişme
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 25, 2015 12:37

Fenerbahçe'nin bu akşam 'şampiyonluk yarışında tamam mı, devam mı' maçını oynayacağı Başakşehir Futbol Kulübü, Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu ile 4 yıllık sponsorluk anlaşması yaptı. Turuncu lacivertli kulübün adı 'Medipol Başakşehir' olarak değişti.

Haberin Devamı

Spor Toto Süper Lig'de bu akşam Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Başakşehirspor'da flaş bir gelişme yaşandı. Turuncu lacivertli kulüp, Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu ile sponsorluk anlaşmayı imzaladı. 4 yıl geçerli olan anlaşmaya göre İstanbul ekibi bundan böyle Medipol Başakşehir Futbol Kulübü adıyla mücadele edecek.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ ile Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın ve Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu İşletme Direktörü Özer Koca ile futbolculardan Semih Şentürk'ünde aralarında olduğu temsilciler katıldı.

Başakşehirsporda Fenerbahçe maçı öncesi flaş gelişme

GÜMÜŞDAĞ: ÇOK MANİDAR BİR ANLAŞMA
Göksel Gümüşdağ, törende yaptığı konuşmada, İstanbul Başakşehir'in hızla büyüyen bir kulüp olduğunu vurgulayarak, "Futbolun maalesef yıldızının söndüğü, bazı ulusal firmaların hatta dünya markası firmaların futboldan çıktığı bir ortamda, Medipol ailesinin ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün bu işbirliğinin çok manidar olduğunu düşünüyorum. Bu işbirliği bize büyük güç katacak ve kulübümüz eğer ligi 4. sırada tamamlayabilirsek inşallah gelecek yıl UEFA Avrupa Liginde ülkemizi başarıyla temsil edecek" dedi.

Haberin Devamı

AYDIN: LİDERLİĞE OYNAYAN KURUMLAR İŞBİRLİĞİ YAPIYOR
Sabahattin Aydın, İstanbul Başakşehir ile imzaladıkları sponsorluk anlaşmasından dolayı mutlu olduklarını kaydederek, "Kendi liglerinde liderliğe oynamayı gayret eden ve bu konuda umutlar vadeden bu kurumların bir araya gelerek işbirliği yapması, son derece önemli. Bu işbirliğinin ayrıca, her bir kurumumuzun kendi liglerinde liderliğe oynaması açısından bir motivasyon, sinerji oluşturmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!