Barajsız atamıyor!

Vitesse maçında kazanılan frikik atışını kullanan Van Hooijdonk, Vitesseli oyuncular baraj kurmayınca, kendi takım arkadaşlarına baraj kurdurdu.

Fenerbahçe-Vitesse Arnhem maçında ilginç bir olay yaşandı. Pierre Van Hooijdonk, 69. dakikada rakip yarı alanda Komterman tarafından yere indirilince sarı lacivertliler frikik atışı kazandı. Atışı kullanmak üzere her zamanki gibi Van Hooijdonk topun başına geldi. Ancak, ünlü futbolcunun frikik atışlarındaki başarısını bilen Hollanda takımının oyuncuları baraj kurmadı. Bunun üzerine Van Hooijdonk, kalecinin görüş açısını daraltmak için, kendi takımından Ali Güneş, Rebrov ve Nobre'ye baraj kurdurttu. Hollandalı yıldızın frikik atışında top üstten auta gitti.

Tuncay maskeyle

Elmacık kemiğinden ameliyat olan Tuncay, maskeyle oynadı.

Volkan ve Recep’e sahip çıkalım

Fenerbahçe Asbaşkanı Hakan Bilal Kutlulap, kaleci konusunda hem F.Bahçe'nin hem de Milli Takım'ın geleceğini etkileyecek bir politika izlemeleri gerektiğini söyledi. Kutlualp, ‘‘Ama bu demek değil ki bizim kalecilerimizden daha iyi ve tecrübeli bir kaleci almayız. Şartlar uygun olursa bakarız’’ dedi. Alex'in sarı lacivertli takıma gelmemesinin tek nedeninin eşinin doğumu olduğunu belirten Kutlulap, Ortega'ya verdikleri sürenin de dolduğunu, artık haklarını icra yoluyla arayacaklarını söyledi.
Haberle ilgili daha fazlası: