GeriFutbol Aysal-Terim kavgasında flaş gelişme!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aysal-Terim kavgasında flaş gelişme!

Aysal-Terim kavgasında flaş gelişme!
refid:28478517 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, A Milli Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevine Abdullah Ercan ile Vedat İnceefe'yi getirmesi önemli bir iddiayı gündeme getirdi. Aysal'ın, geçmişte İnceefe'nin kendisi aleyhine attığı sosyal medya mesajlarına göndermede bulunarak, "Fatih Terim, bana hakaret edeni ödülendiriyor" dediği ileri sürüldü.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Galatasaray'ın başına geçen Hamza Hamzaoğlu'ndan boşalan Milli Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevine alt yapı milli takımlarında çalışan iki eski futbolcuyu getirdi. U21 Milli Takımı Teknik Direktörü Abdullah Ercan ile U19 Milli Takımı'nı çalıştıran Vedat İnceefe... Ercan-İnceefe ikilisi bundan böyle A Milli Takım'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapacak.

Millet Gazetesi'nde bugün yer alan haberde; Terim'in İnceefe tercihi konusunda çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Gazeteye göre bu tercihin perde arkasında Fatih Terim'in Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal'la yaşadığı kavga yatıyor.

Aysal-Terim kavgasında flaş gelişme AYSAL: TERİM'E O MESAJLARI BEN GÖNDERDİM ANCAK...

Hatırlanacağı üzere Vedat İnceefe, Ekim 2013’te Instagram hesabında yazdığı mesajda üç tip adamdan nefret ettiğini belirtmiş ve ikinci şıkta “Genç kalmak için botoks yaptıran ama...” diye başlayan ve devamında hakaret içeren ifadeler kullanmıştı.

Ünal Aysal'ın da buna istinaden yakın çevresine “Fatih Terim, hakareti ödüllendiriyor” dediği Bilindiği gibi Terim ile Aysal davalık...

AYSAL: BEN BU OLAYA YORUM BİLE YAPMAM!
Bu arada Hürriyet'in konuyla ilgili sorusunu yanıtlayan Ünal Aysal, "Ben bu olaya yorum bile yapmam" diyerek imalı konuştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle