GeriSpor Avrupa Şampiyonası'nda görev alacak hakemler belli oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avrupa Şampiyonası'nda görev alacak hakemler belli oldu

Abone Olgoogle-news

Ankara, Antalya ve İstanbul’da, 31 Ağustos-9 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 32. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası’nda görev alacak hakemler belli oldu.


GSGM’nin elektronik spor dergisi "Sporum.gov.tr"deki habere göre, Türkiye’den Murat Biricik’in yardımcı hakem olarak görevlendirildiği kaydedildi.


Turnuvada, Uluslararası Basketbol Federasyonu Temsilciliği’ni Fransız Yvan Maininni yapacak.


Teknik komiser olarak Almanya’dan Alfred Drost ve Romanya’dan Mihai Aloba Ankara’da, FIBA Gözlemcisi Lubomir Kotleba ve Polonyalı Ludwik Mietta ise Antalya’da görev alacak.


İsveçli Philppe Leemann ve Finlandiyalı Carl Jungebrand Ankara, Slovak Petr Sudek ile Bulgar Kaman Toshev ise Antalya’da, bağımsız hakem olarak görevlendirildi.


Estonyalı Atso Matsalu, Hırvat Dubravko Muhviç, Yugoslav İlija Beloseviç, Alman Efim Resser, Bosnalı Ademir Zurapoviç, Yunanlı Nitos Pitsılkas, İtalyan Gennaro Gollucci ve Rus Alexander Gohshkov Ankara’da, Ukraynalı Borla Shulga, İsrailli Mosha Biton, Fransız Pascal Dorizon, Litvanyalı Romualdas Brazuaskas, Letonyalı Yuris Kokainis, Slovak İztok Rems, İspanyol Eduardo Sancha ve Türk Murat Biricik, Antalya’da eleme grubu maçlarında yardımcı hakem olarak görev alacak.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle