« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Zamana ihtiyaç var

Sezona Galatasaray’a yenilerek başlayan Olin Edirne’nin baş antrenörü Gökhan Taştimur ise tüm oyuncularını değiştiren takımın zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Takımda yaş ortalamasının düştüğünü belirten Taştimur, "Galatasaray’ı tebrik ediyorum. Çok net bir galibiyet aldılar. Ayrıca kendilerine Euroleague’de de başarılar diliyorum. Geçen sezon ki kadrolarının üstüne çok kattılar ve düzeni bozmadılar. 13 oyuncusunu muhafaza edip bir de bunun üstüne kattılar. 17-18 kişilik kadroları var. Euroleague’de gerçekten çok başarılı olmalarını istiyorum. Galatasaray kulübü uzun bir süredir böyle bir ortam için uğraş veriyordu ve eminim ki çok güzel yerlere gelecekler" dedi.

Düzeni oturtana kadar farklı mağlubiyetlerin olabileceğini ifade eden Taştimur şöyle devam etti:

"Bize gelince; daha önce de söylediğim gibi zamana ihtiyacı olan bir takımız. Geçen sezon da başlarda ciddi farklar yediğimiz maçlar oldu. Ama o zaman daha az zamana ihtiyacımız varmış. Ama yine de düzeni oturtana kadar farklı mağlubiyetlerimiz olmuştu. Bu sezon bu takımın daha çok çalışmaya ihtiyacı var, yaş ortalaması çok küçük. Eski takımımızdan bütün oyuncular gitti ve yeni oyuncular geldi. Neticede düzeni oturtmak çok zaman alıyor. Diğer takımlar da ellerindekileri muhafaza etile, üstüne koydular ve üstüne transferler yaptılar. Biz de elimizde ki imkanlarımızla en iyi nitelikte bir kadroyu oluşturmaya çalıştık. İleriki haftalarda daha iyi olacağız."


Bunları da Beğenebilirsiniz