GeriSpor Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar


Üçüncü Futbol Ligi'ne, bugün yapılan maçlarla devam edildi. Alınan sonuçlar şöyle:

2. GRUP

Erzincanspor-Ünyespor..................................( 3 - 0 )

Bayburtspor-Trabzon Telekomspor........................( 2 - 1 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-D.Ç.Divriğispor..........( 1 - 0 )

Orduspor-Iğdır Belediyespor............................( 0 - 2 )

Çarşamba Belediyespor-Rize Çayspor.....................( 1 - 0 )

Bulancakspor-Ofspor....................................( 1 - 1 )

Arsinspor-Giresunspor..................................( 0 - 0 )

Pazarspor-Termespor....................................( 2 - 1 )

3. GRUP

Kilis Belediyespor-Silifkespor.........................( 2 - 0 )

Adıyamanspor-GASKİ Spor................................( 0 - 0 )

Ceyhanspor-Nevşehirspor................................( 4 - 1 )

Tarsus İdmanyurdu-Kahramanmaraşspor....................( 2 - 1 )

Osmaniyespor-Niğdespor.................................( 6 - 1 )

Malatya Belediyespor-Şanlıurfa Belediyespor............( 0 - 0 )

İskenderun Demirçelikspor-İçel Mezitlispor.............( 1 - 0 )

4. GRUP

Çankırı Belediyespor-Zonguldakspor.....................( 2 - 4 )

Akçakocaspor-Kayseri Elektrikspor......................( 0 - 0 )

Turhalspor-Ankara Demirspor............................( 2 - 2 )

Kilimli Belediyespor-Karadeniz Ereğlispor..............( 1 - 4 )

Kastamonuspor-Kırşehir PETLAS Spor.....................( 0 - 0 )

Etimesgut Belediyespor-Çorumspor.......................( 1 - 3 )

Saran Keskinspor-Altındağ Belediyespor.................( 2 - 1 )

EGO Spor-Merzifonspor..................................( 2 - 2 )

5. GRUP

Keçiörengücü-Afyonspor.................................( 1 - 1 )

Seydişehir Eti Alüminyumspor-Alanyaspor................( 2 - 1 )

Uşakspor-Karamanspor...................................( 0 - 0 )

Kepez Belediyesi GENPA Spor-Konya Kartalıspor..........( 6 - 0 )

Sidespor-EGSAŞ Aksarayspor.............................( 0 - 0 )

Petrolofisi-ESKİ Spor..................................( 1 - 0 )

6. GRUP

Yeni Milasspor-Mustafakemalpaşaspor....................( 1 - 2 )

Fethiyespor-Marmarisspor...............................( 1 - 1 )

Kuşadasıspor-Vestel Manisaspor.........................( 1 - 2 )

Balıkesirspor-Aliağa PETKİM Spor.......................( 0 - 0 )

Torbalı Belediyespor-Akhisar Belediyespor..............( 1 - 0 )

Soma Linyitspor-Bergama Belediyespor...................( 2 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor...........( 0 - 0 )

7. GRUP

İnegölspor-Gebzespor...................................( 0 - 1 )

Beykoz 1908-Sapancaspor................................( 4 - 2 )

Yalovaspor-Pendikspor..................................( 0 - 0 )

Körfez Belediyespor-TOFAŞ..............................( 4 - 0 )

Mudurnuspor-İzmit Bekirpaşaspor........................( 0 - 1 )

İstanbul Maltepespor-Ayazağaspor.......................( 1 - 0 )

Eyüpspor-Üsküdar Anadolu...............................( 4 - 1 )

8. GRUP

Lüleburgazspor-Fatih Karagümrük........................( 1 - 0 )

Bayrampaşa Altıntepsispor-Tekirdağspor.................( 3 - 2 )

Alibeyköyspor-Kasımpaşa................................( 1 - 0 )

Zeytinburnuspor-Gönenspor..............................( 3 - 0 )

Geliboluspor-Küçükköyspor..............................( 1 - 2 )


Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle