GeriSpor Üçüncü Futbol Ligi'nde toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Üçüncü Futbol Ligi'nde toplu sonuçlar

Üçüncü Futbol Ligi’nde 9. hafta mücadelesi bugün yapılan maçlarla tamamlandı.

Alınan sonuçlar şöyle:

1. GRUP

Yüksekova Cilospor-Diyarbakır Telekomspor..............( 2 - 1 )

Bismil Birlikspor-Muşspor..............................( 3 - 1 )

Batman Karşıyakaspor-Nusaybin Demirspor................( 3 - 3 )

Mardinspor-Elazığ Belediyespor.........................( 4 - 1 )

Kurtalanspor-Batman Belediyespor.......................( 0 - 2 )

Bitlis Özgüzelderespor-Hakkarispor.....................( 0 - 2 )

2. GRUP

Pazarspor-Erzincanspor.................................( 1 - 1 )

Arsinspor-Bayburtspor..................................( 0 - 0 )

Çarşamba Belediyespor-Trabzon Telekomspor..............( 0 - 0 )

Orduspor-Ünyespor......................................( 3 - 1 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Termespor................( 0 - 0 )

D.Ç.Divriğispor-Giresunspor............................( 1 - 0 )

Iğdır Belediyespor-Ofspor..............................( 2 - 2 )

3. GRUP

İskenderun Demirçelikspor-Kilis Belediyespor...........( 0 - 0 )

Malatya Belediyespor-Adıyamanspor......................( 2 - 1 )

Osmaniyespor-Kozan Belediyespor........................( 2 - 2 )

Adana Demirspor-GASKİ Spor.............................( 0 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-Silifkespor..........................( 1 - 0 )

Ceyhanspor-İçel Mezitlispor............................( 1 - 3 )

Nevşehirspor-Şanlıurfa Belediyespor....................( 2 - 5 )

Kahramanmaraşspor-Niğdespor............................( 1 - 0 )

4. GRUP

Merzifonspor-Çankırı Belediyespor......................( 0 - 0 )

Saran Keskinspor-Akçakocaspor..........................( 5 - 0 )

Etimesgut Belediyespor-Tokatspor.......................( 0 - 4 )

Kastamonuspor-Kayseri Elektrikspor.....................( 0 - 2 )

Kilimli Belediyespor-Zonguldakspor.....................( 2 - 1 )

Turhalspor-EGO Spor....................................( 3 - 0 )

Karadeniz Ereğlispor-Çorumspor.........................( 2 - 1 )

5. GRUP

Afyonspor-Seydişehir Eti Alüminyumspor.................( 3 - 0 )

Petrolofisi-Uşakspor...................................( 0 - 0 )

Sidespor-Alanyaspor....................................( 2 - 1 )

Kepez Belediyesi GENPA Spor-Keçiörengücü...............( 2 - 1 )

EGSAŞ Aksarayspor-Çubukspor............................( 0 - 1 )

6. GRUP

Aliağa Belediyespor-Bursa Merinosspor..................( 1 - 0 )

Soma Linyitspor-Yeni Milasspor.........................( 1 - 0 )

Torbalı Belediyespor-Dalaman Kağıtspor.................( 1 - 0 )

Balıkesirspor-Mustafakemalpaşaspor.....................( 1 - 4 )

Kuşadasıspor-Muğlaspor.................................( 1 - 1 )

Fethiyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor...................( 1 - 1 )

Marmarisspor-Bergama Belediyespor......................( 3 - 1 )

Vestel Manisaspor-Akhisar Belediyespor.................( 5 - 1 )

7. GRUP

Körfez Belediyespor-Mudurnuspor........................( 2 - 2 )

Pendikspor-Ayazağaspor.................................( 0 - 2 )

Beykoz 1908-İnegölspor.................................( 1 - 1 )

Nişantaşıspor-Eyüpspor.................................( 0 - 1 )

Bilecikspor-Gebzespor..................................( 2 - 0 )

Sapancaspor-İstanbul Maltepespor.......................( 1 - 3 )

TOFAŞ-Üsküdar Anadolu..................................( 1 - 2 )

8. GRUP

Bandırmaspor-Lüleburgazspor............................( 1 - 0 )

İstanbul Beşyüzevlerspor-Bayrampaşa Altıntepsispor.....( 1 - 3 )

Geliboluspor-Tepecik Fıratpenspor......................( 1 - 0 )

Zeytinburnuspor-Tekirdağspor...........................( 0 - 0 )

Alibeyköyspor-Beylerbeyi...............................( 2 - 1 )

Kasımpaşa-Çanspor......................................( 3 - 0 )

Edirnespor-Küçükköyspor................................( 2 - 3 )

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle