« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Türkiye Kupası 1. etap programı açıklandı

Voleybolda Teledünya Türkiye Kupası 1. etap maç programı açıklandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkiye Voleybol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, kupada erkeklerde maçlar 5, 6 ve 7 Ekim'de, bayanlarda ise 6, 7 ve 8 Ekim'de oynanacak.
Program şöyle:

Erkekler

(A) Grubu

5 Ekim Cuma:
Ziraatbank-Melikgazi Belediye
Burhaniye Belediye-Şahinbey Belediye
6 Ekim Cumartesi:
Melikgazi Belediye-Burhaniye Belediye
Şahinbey Belediye-Ziraatbank
7 Ekim Pazar:
Ziraatbank-Burhaniye Belediye
Şahinbey Belediye-Melikgazi Belediye

(B) Grubu

5 Ekim Cuma:
Çankaya Belediye ANKA-Bahçelievler Belediye
Niksar Belediye-Belediye Plevne
6 Ekim Cumartesi:
Bahçelievler Belediye-Niksar Belediye
Belediye Plevne-Çankaya Belediye ANKA
7 Ekim Pazar:
Çankaya Belediye ANKA-Niksar Belediye
Belediye Plevne-Bahçelievler Belediye

(C) Grubu

5 Ekim Cuma:
Ted Kolejliler-Pelenkoğlu Spor
Anadolu Üniversitesi-İnegöl Belediye
6 Ekim Cumartesi:
Pelenkoğlu Spor-Anadolu Üniversitesi
İnegöl Belediye-Ted Kolejliler
7 Ekim Cumartesi:
Ted Kolejliler-Anadolu Üniversitesi
İnegöl Belediye-Pelenkoğlu Spor

(D) Grubu

5 Ekim Cuma:
Yenişehir Belediye-Bornova Anadolu Lisesi
Düzce Belediye-Tofaş Spor
6 Ekim Cumartesi:
Bornova Andolu Lisesi-Düzce Belediye
Tofaş Spor-Yenişehir Belediye
7 Ekim Pazar:
Yenişehir Belediye-Düzce Belediye
Tofaş Spor-Bornova Anadolu Lisesi

Bayanlar

(A) Grubu

6 Ekim Cumartesi:
Beşiktaş-Pursaklar İhtisas
Halkbank Gazi Üniversitesi-İdman Ocağı
7 Ekim Pazar:
Pursaklar İhtisas-Halkbank Gazi Üniversitesi
İdman Ocağı-Beşiktaş
8 Ekim Pazartesi:
Beşiktaş-Halkbank Gazi Üniversitesi
İdman Ocağı-Pursaklar İhtisas

(B) Grubu

6 Ekim Cumartesi:
Ereğli Belediye-Şişli Spor
Karşıyaka-Ankaragücü
7 Ekim Pazar:
Şişli Spor-Karşıyaka
Ankaragücü-Ereğli Belediye
8 Ekim Pazartesi:
Ereğli Belediye-Karşıyaka
Ankaragücü-Şişli Spor

(C) Grubu

6 Ekim Cumartesi:
Sarıyer Belediye-Salihli Belediye
Çankaya Belediye ANKA-Arkas Spor
7 Ekim Pazar:
Salihli Belediye-Çankaya Belediye ANKA
Arkas Spor-Sarıyer Belediye
8 Ekim Pazartesi:
Sarıyer Belediye-Çankaya Belediye ANKA
Arkas Spor-Salihli Belediye

(D) Grubu

6 Ekim Cumartesi:
Bursa Büyükşehir Belediye-Bolu Belediye
Karayolları-Çanakkale Belediye
7 Ekim Pazar:
Bolu Belediye-Karayolları
Çanakkale Belediye-Bursa Büyükşehir Belediye
8 Ekim Pazartesi:
Bursa Büyükşehir Belediye-Karayolları
Çanakkale Belediye-Bolu Belediye

Bunları da Beğenebilirsiniz