GeriVoleybol Voleybol heyecanı Antalya'da yaşanacak
Paylaş
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Voleybol heyecanı Antalya'da yaşanacak

Voleybol heyecanı Antalya'da yaşanacak

Gloria Cup Volleyball'da Türkiye'nin yanı sıra Rusya, İtalya ve Azerbaycan mücadele edecek.

Antalya Belek'te bulunan Gloria Sport Arena'nın ev sahipliğinde düzenlenecek Gloria Cup Volleyball'da Türkiye'nin yanı sıra Rusya, İtalya ve Azerbaycan milli takımları mücadele edecek. 

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 23-25 Ağustos tarihlerinde yapılacak organizasyonda, 2018 FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası hazırlıklarına devam eden 4 milli takım yer alacak. 

Organizasyonda sahaya çıkacak milli takımların kadroları şöyle: 

Türkiye 

Pasörler: Cansu Özbay, Cansu Aydınoğulları, Çağla Akın 

Pasör çaprazları: Meryem Boz, Ebrar Karakurt 

Smaçörler: Hande Baladın, Meliha İsmailoğlu, Şeyma Ercan, Saliha Şahin, Tuğba Şenoğlu 

Orta oyuncular: Eda Erdem Dündar, Beyza Arıcı, Zehra Güneş, Aslı Kalaç 

Liberolar: Hatice Gizem Örge, Şebnem Simge Aköz, Aylin Sarıoğlu 

Azerbaycan 

Pasörler: Shafagat Alishanova, Krystsina Yagubova 

Pasör Çaprazı: Polina Rahimova 

Smaçörler: Odina Aliyeva, Yelyzaveta Samadova, Natalya Mammadova, Jana Kulan, Anastasiya Bezsonova 

Orta oyuncular: Olena Hasanova, Aynur Karimova, Ayshan Abdulazimova 

Liberolar: Jeyran Imanova, Luliia Karimova, Bayaz Aliyeva 

İtalya 

Pasörler: Ofelia Malinov, Alessia Orro, Carlotta Cambi 

Pasör çaprazları: Paola Egonu, Serena Ortolani, Sylvia Nwakalor 

Smaçörler: Lucia Bosetti, Miriam Sylla, Elena Pietrini, Anastasia Guerra, Camilla Mingardi 

Orta oyuncular: Cristina Chirichella, Anna Danesi, Sarah Fahr, Marina Lubian, Laura Melandri 

Liberolar: Monica De Gennaro, Beatrice Parrocchiale 

Rusya 

Pasörler: Evgeniya Startseva, Tatiana Romanova 

Pasör Çaprazları: Nataliya Goncharova, Natalia Malykh, Iuliia Kutiukova, Anna Kotikova 

Smaçörler: Natalia Krutkova, Irina Voronkova, Kseniia Parubets, Olga Biryukova 

Orta oyuncular: Irina Koroleva, Irina Fetisova, Ekaterina Lyubushkina, Ekaterina Efimova 

Liberolar: Daria Talysheva, Alla Galkina 

Maç programı 

23 Ağustos Perşembe:

16.30 Rusya-İtalya

19.00 Türkiye-Azerbaycan

24 Ağustos Cuma:

16.30 İtalya-Azerbaycan

19.00 Türkiye-Rusya

25 Temmuz Cumartesi:

16.30 Azerbaycan-Rusya

19.00 Türkiye-İtalya


Yorumları Göster
Yorumları Gizle