« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gaziantepspor-Beşiktaş maçı biletlerinde son durum!

Gaziantepspor-Beşiktaş maçı öncesi bilet krizi çözüldü. Başkan Fikret Orman'ın, biletlerin kendileri için ayrıldığını açıklamasının ardından Gaziantepspor cephesinde yönetim kanadı birbirine girmiş, sonrasında bilet satışının ertelenmesine karar verilmişti. Ancak siyah beyazlı taraftarlara müjdeli haber çıktı. Gaziantepspor yönetimi misafir takıma 3 tribünden yer ayırmaya karar verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Beşiktaş, 28 Mayıs Pazar günü, Gaziantepspor ile şampiyonluk maçına çıkacak.

Kazanması halinde 3. yıldızı göğsüne takacak Siyah-Beyazlılar'da başkan Fikret Orman, dün Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı açıklamada, Gaziantepspor tribünlerinin Beşiktaş taraftarına açıldığını söylemişti.

YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU!
Ancak bu açıklama, Gaziantepspor yönetimini birbirine düşürmüş, iş yumruklaşmaya kadar gitmişti. Antep'e çıkarma yapmak için harekete geçen Beşiktaş taraftarına aynı gün içinde kötü haber Passolig'den gelmişti.

Passolig'den yapılan açıklamada, Gaziantepspor-Beşiktaş maçının bilet satışının ertelendiği duyurulmuştu.

Bugüne gelindiğinde, yaşanan bu büyük krizle ilgili herhangi bir somut gelişme yaşanmadı. Gaziantepspor Yönetimi'nde başkan verdiği sözden dönmek istemezken, yönetim de çoğunluk bu karara kesinlikle karşı çıkıyor.

BİLET SATIŞI 15.00 İTİBARİ İLE BAŞLAYACAK
Başkan Fikret Orman da sorunun çözülmesi için bizzat devreye girdi. Öyle ki, Orman'ın bazı siyasilerden yardım istediği iddia ediliyor.

Gaziantepspor tribünlerinde yer almak isteyen, bunun için uçak biletlerini bile alan taraftarlar da, merakla sonucu beklerken müjdeli haber geldi. Gaziantepspor yetkilileri ile sorun çözüldü ve siyah beyazlılara üç tribünden yer verileceği açıklandı. Karara göre 1 kale arkası tribününde Gaziantepspor taraftarı yer alacak geriye kalan 3 tribün ise Beşiktaşlılar'a verilecek. Antep'in resmi olarak kararı bildirmesinden sonra Passolig'de bilet satışı saat 15.00 itibari ile başlayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler