GerieSpor 1907 Fenerbahçe Espor’a büyük destek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

1907 Fenerbahçe Espor’a büyük destek

1907 Fenerbahçe Espor’a büyük destek

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sporun destekçisi Gillette, 1907 Fenerbahçe Espor Takımı’nın Erkek Bakım Markası Sponsoru oldu.

Gençlerin sporla iç içe ve öz güvenle büyümeleri için farklı spor dallarının yanı sıra Türkiye’de giderek yaygınlaşan esporu da destekleyen Gillette, bu desteğini 2019 yılında 1907 Fenerbahçe Espor Takımı Erkek Bakım Markası Sponsoru olarak devam ettirecek.

Dünyanın lider erkek bakım markası Gillette, son yılların yükselen trendi olan ve özellikle gençler arasında popülerliği giderek artan Espora desteğini artırıyor. Gillette bu kapsamda Türkiye’de Espor’un lider takımlarından olan 1907 Fenerbahçe Espor Takımı’na Erkek Bakım Markası Sponsoru oldu. Sarı lacivertli organizasyona dahil olan LoL, Zula, PUBG gibi tüm takımlara sponsor olan Gillette, Türkiye’de Esporun gelişmesi ve yaygınlaşması için verdiği sponsorluk desteği ile takımın destekçisi olmak ve Espor’un gelişimine ve tanıtımına katkıda bulunmayı hedefliyor.

1907 Fenerbahçe Espor, Gillette Milliyet Spor Ödülleri’nde oyunsever gençler tarafından “Yılın En #GilletteGibi Espor Takımı” seçildi. Ayrıca, TBF 2017 ve Rift Rivals 2017 şampiyonu olan 1907 Fenerbahçe Espor aynı zamanda Çin'de gerçekleştirilen Worlds 2017'ye de katılarak, dünyada bunu gerçekleştirebilen ilk spor kulübü oldu.

1911 yılından bu yana spor alanında ilk sponsorlukları gerçekleştiren Gillette, bu geleneği günümüzde de devam ettirerek yeni bir spor dalı olarak görülen Espora Türkiye’de destek veren öncü markalardan biri oluyor. 1907 Fenerbahçe Takımı ile gerçekleştirdiği işbirliği ile hem Avrupa’nın en genç nüfusuna hitap ediyor, hem de Türkiye’de böylesine popüler bir spor dalının daha da gelişmesine destek oluyor.

1907 Fenerbahçe Espor Takım Başkanı Sina Afra, “1907 Fenerbahçe Espor olarak yeni sponsorumuz Gillette ile uzun bir yolculuğa başlıyoruz. Gençlerin sporu, geleceğin sporu Esporda #GiletteGibi karşınızda olacağız.” dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle