« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sarı Melekler mesaiye başladı

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, 2012-2013 sezonu hazırlıklarına Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'ndeki atletizm sahasında antrenör Kamil Söz yönetiminde gerçekleştirilen sezonun ilk antrenmanında oyuncular, açma germe hareketlerinin ardından kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı.

2012 Londra Olimpiyat Oyunları'nda mücadele ettikleri için izin verilen Eda Erdem, Yeon Kaong Kim, Paula Pequeno, Marianne ve Steinbrecher antrenmanda yer almadı.

Antrenmanı, Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dinçay ile bir grup sarı-lacivertli taraftar da izledi. Taraftarlar, antrenman sonunda oyunculara baklava ikram etti.

Fenerbahçe Kadın Takımı oyuncuları sağlık kontrolünde geçti

Yeni sezon hazırlıklarına dün başlayan Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nın oyuncuları ve teknik heyeti, bugün sağlık kontrolünden geçti.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, Medical Park Göztepe Hastanesi'nde yapılan sağlık kontrolünde teknik heyet ve oyuncular, genel cerrahi, dahiliye, ağız-diş sağlığı, kulak-burun-boğaz ve göz hastalıkları bölümlerinde muayene olup, efor testinden geçti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler