« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Samsun'da 3. Arıca dönemi

Samsunspor, geçen hafta oynanan Vestel Manisaspor karşılaşmasından sonra istifa eden teknik direktör Şaban Yıldırım'ın yerine teknik direktör Erdoğan Arıca ile anlaştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bugün Samsun'a gelerek Nuri Asan Tesisleri'nde Futbol Şube Sorumlusu Tarık Darende ve Genel Menajer Yücel Uyar ile bir görüşme yapan Erdoğan Arıca, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Arıca Samsunspor ile her konuda anlaştığını ve 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Samsunspor'un güven duyduğu bir ekip yapısına sahip takım olarak nitelendiren Arıca, ligdeki bazı takımların ihtiyaç duyduğu bir çok oyuncunun Samsunspor'da olduğunu kaydetti.

Kendi deneyimlerinin de katkısı ile takımın başarılı olacağına inandığını belirten Arıca, “Takımda Serkan ve Celil gibi yetenekli oyuncular var. Onları ben özel yetenekler olarak görüyorum. Diğer oyuncuların da yeteneklerine inanmaları, kendilerine güvenmeleri halinde şans onlarla birlikte olacaktır. Bu söylediklerimin hepsi benim içinde geçerlidir. Artık bilgi ve becerilerimle şansı yakalayacağımıza inanıyorum” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler