« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kayseri Şekerspor transferde atağa kalktı

Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Kayseri Şekerspor'un 17 futbolcuyla anlaştığı bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kayseri Şekerspor Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası'nda düzenlediği basın toplantısında, yeni sezonda kenti 3. Lig'de en iyi şekilde temsil edecek kadroyu kurmak için çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Takımı 3. Lig'e çıkaran Cahit Erçevik ile yola devam edeceklerini dile getiren Akay, Erçevik'in yardımcılıklarını da Şıhhamit Sayıcı, Kemal Severcan ve Mustafa Bulut'un yapacağını ifade etti.

Altan Güneş, Orhan Şahin, Ahmet Tanrıkulu, Serkan Bolat ve Murat Davutoğlu ile sözleşme yenilediklerini vurgulayan Akay, “Mehmet Yaman, Hakan Doğru, Emre Erol, İsmail Bulut, Bilal Kılıç ve Serkan Güçlü'yü Kayseri Erciyesspor, Volkan Can'ı Eskişehirspor, Taşkın Gül ile Ulvi Yağcı'yı da Orduspor'dan kiralık olarak kadromuza kattık. Arda Dinçer'i Menemen Belediye, Gencay Erten'i Kastamonuspor ve Rafet Kayapınar'ı da Elazığ Belediye'den bonservisleriyle aldık. Bizlere destek olan başta Kayseri Erciyesspor Başkanı Ziya Eren olmak üzere, herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Takımın 18 Temmuz'da sezon açılışı yapacağını söyleyen Akay, sezona iyi başlamak için hazırlık dönemini iyi geçirmek istediklerini kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz