GeriSpor İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Ligler'de toplu sonuçlar


İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

İKİNCİ LİG

YÜKSELME GRUBU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Göztepe.................( 1 - 0 )

Elazığspor-Şekerspor...................................( 1 - 0 )

Hatayspor-Sivasspor....................................( 1 - 2 )

Altay-Diyarbakırspor...................................( 1 - 1 )

KLASMAN 1. GRUP

Sarıyer-Mersin İdmanyurdu..............................( 1 - 1 )

Kardemir Karabükspor-Kartalspor........................( 2 - 1 )

Sakaryaspor-Bakırköyspor...............................( 2 - 0 )

2. GRUP

Yeni Salihlispor-Ispartaspor...........................( 2 - 1 )

Eskişehirspor-Yeni Nazillispor.........................( 0 - 0 )

Yeni Turgutluspor-İzmirspor............................( 0 - 2 )

3. GRUP

Üsküdar Özsahrayıceditspor-Kayserispor.................( 0 - 4 )

Konya Mobellaspor-Güngören Belediyespor................( 4 - 2 )

Kırklarelispor-Gaziosmanpaşaspor.......................( 1 - 0 )

Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Çorluspor.............( 2 - 1 )

4. GRUP

Düzcespor-Türk Telekomspor.............................( 1 - 0 )

Artvin Hopaspor-Boluspor...............................( 1 - 0 )

Gümüşhane Doğanspor-Akçaabat Sebatspor.................( 2 - 0 )

Darıca Gençlerbirliği-Amasyaspor.......................( 1 - 1 )

5. GRUP

MKE Kırıkkalespor-Batman Petrolspor....................( 0 - 1 )

Şanlıurfaspor-Ağrıspor.................................( 1 - 2 )

Vanspor-Malatyaspor....................................( 0 - 3 )

ÜÇÜNCÜ LİG

1. GRUP

Diyarbakır Telekomspor-Elazığ Belediyespor.............( 1 - 0 )

Genç Telekomspor-Nusaybin Demirspor....................( 3 - 2 )

Mardinspor-Kurtalanspor................................( 1 - 0 )

Bismil Birlikspor-Diyarbakır B.Şehir Belediye DİSKİSpor( 1 - 1 )

Batman Demirspor-Hakkarispor...........................( 1 - 4 )

Yüksekova Cilospor-Batman Belediyespor.................( 3 - 1 )

Muşspor-Silopi Cudispor................................( 1 - 0 )

2. GRUP

Arsinspor-Ünyespor.....................................( 1 - 1 )

D.Ç.Divriğispor-Iğdır Belediyespor.....................( 1 - 2 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Rize Çayspor.............( 1 - 1 )

Orduspor-Ofspor........................................( 3 - 1 )

Çarşamba Belediyespor-Giresunspor......................( 2 - 1 )

Bulancakspor-Termespor.................................( 5 - 0 )

3. GRUP

Malatya Belediyespor-Silifkespor.......................( 1 - 1 )

İskenderun Demirçelikspor-GASKİ Spor...................( 3 - 1 )

Kilis Belediyespor-Kozan Belediyespor..................( 2 - 0 )

Nevşehirspor-Kahramanmaraşspor.........................( 0 - 1 )

Ceyhanspor-İskenderunspor..............................( 1 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-Niğdespor............................( 2 - 0 )

Adana Demirspor-Şanlıurfa Belediyespor.................( 4 - 1 )

Osmaniyespor-İçel Mezitlispor..........................( 5 - 1 )

4. GRUP

Saran Keskinspor-Zonguldakspor.........................( 0 - 1 )

Merzifonspor-Kayseri Elektrikspor......................( 2 - 1 )

Çankırı Belediyespor-Tokatspor.........................( 3 - 1 )

Turhalspor-Kırşehir PETLAS Spor........................( 2 - 0 )

Kilimli Belediyespor-Çorumspor.........................( 0 - 1 )

Kastamonuspor-Altındağ Belediyespor....................( 1 - 0 )

EGO Spor-Etimesgut Belediyespor........................( 2 - 0 )

5. GRUP

Petrolofisi-Alanyaspor.................................( 0 - 0 )

Afyonspor-Karamanspor..................................( 1 - 1 )

Seydişehir Eti Alüminyumspor-Kemerspor.................( 0 - 1 )

Kepez Belediyesi GENPA Spor-Kütahyaspor................( 3 - 1 )

Sidespor-Çubukspor.....................................( 2 - 2 )

6. GRUP

Soma Linyitspor-Muğlaspor..............................( 1 - 1 )

Aliağa Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor...............( 2 - 3 )

Bursa Merinosspor-Dalaman Kağıtspor....................( 3 - 1 )

Marmarisspor-Vestel Manisaspor.........................( 0 - 0 )

Fethiyespor-Aliağa PETKİM Spor.........................( 2 - 1 )

Kuşadasıspor-Akhisar Belediyespor......................( 2 - 0 )

Balıkesirspor-Bergama Belediyespor.....................( 2 - 2 )

Torbalı Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor..........( 1 - 0 )

7. GRUP

Mudurnuspor-Gebzespor..................................( 1 - 4 )

Ayazağaspor-Eyüpspor...................................( 1 - 2 )

Bilecikspor-Sapancaspor................................( 3 - 2 )

Yalovaspor-Nişantaşıspor...............................( 1 - 0 )

Beykoz 1908-TOFAŞ......................................( 2 - 0 )

Pendikspor-İzmit Bekirpaşaspor.........................( 4 - 2 )

İnegölspor-Üsküdar Anadolu.............................( 1 - 0 )

8. GRUP

İstanbul Beşyüzevlerspor-Fatih Karagümrük..............( 1 - 2 )

Bandırmaspor-Tekirdağspor..............................( 0 - 0 )

Lüleburgazspor-Tepecik Fıratpenspor....................( 0 - 1 )

Kasımpaşa-Edirnespor...................................( 2 - 0 )

Alibeyköyspor-Gönenspor................................( 3 - 0 )

Geliboluspor-Beylerbeyi................................( 1 - 1 )

Yorumları Göster
Yorumları Gizle