GeriSpor İkinci ve Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Lig'de toplu sonuçlar


İkinci ve Üçüncü Futbol Liglerine, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

İKİNCİ LİG

YÜKSELME GRUBU

Hacılar Erciyesspor-Altay.............................( 1 - 4 )

Hatayspor-Kombassan Konyaspor.........................( 0 - 2 )

İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Şekerspor..............( 6 - 1 )

Göztepe-Diyarbakırspor................................( 2 - 0 )

KLASMAN 1. GRUP

Çanakkale Dardanelspor-Bakırköyspor...................( 1 - 0 )

Sakaryaspor-Kartalspor................................( 4 - 0 )

Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu................( 1 - 1 )

Sarıyer-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi...............( 1 - 2 )

2. GRUP

Aydınspor-Karşıyaka...................................( 2 - 1 )

Ispartaspor-Yeni Salihlispor..........................( 0 - 1 )

Yeni Nazillispor-Eskişehirspor........................( 3 - 1 )

3. GRUP

Çorluspor-Gaziosmanpaşaspor...........................( 1 - 3 )

Kırklarelispor-Güngören Belediyespor..................( 2 - 0 )

Konya Mobellaspor-Kayserispor.........................( 0 - 2 )

Üsküdar Özsahrayıceditspor-B.Şehir Belediye Ankaraspor( 1 - 2 )

4. GRUP

Amasyaspor-Akçaabat Sebatspor.........................( 1 - 0 )

Gümüşhane Doğanspor-Boluspor..........................( 1 - 0 )

Artvin Hopaspor-Türk Teleksomspor.....................( 1 - 4 )

Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği.......................( 5 - 2 )

5. GRUP

Malatyaspor-Cizrespor.................................( 2 - 0 )

Şanlıurfaspor-Batman Petrolspor.......................( 2 - 1 )

MKE Kırıkkalespor-Vanspor.............................( 0 - 2 )

ÜÇÜNCÜ LİG

1. GRUP

Diyarbakır B.Şehir Belediye DİSKİ Spor-Elazığ Belediye( 3 - 2 )

Bitlis Özgüzelderespor-Nusaybin Demirspor.............( 2 - 0 )

Mardinspor-Genç Telekomspor...........................( 4 - 1 )

Batman Karşıyakaspor-Diyarbakır Telekomspor...........( 0 - 1 )

Bismil Birlikspor-Yüksekova Cilospor..................( 1 - 1 )

Hakkarispor-Batman Belediyespor.......................( 2 - 2 )

Batman Demirspor-Silopi Cudispor......................( 0 - 2 )

2. GRUP

Ofspor-Ünyespor.......................................( 1 - 1 )

D.Ç.Divriğispor-Bayburtspor...........................( 4 - 2 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Erzincanspor............( 1 - 1 )

Orduspor-Pazarspor....................................( 0 - 0 )

Çarşamba Belediyespor-Arsinspor.......................( 0 - 0 )

Giresunspor-Termespor.................................( 8 - 1 )

3. GRUP

Niğdespor-Silifkespor.................................( 2 - 2 )

İskenderunspor-GASKİ Spor.............................( 0 - 0 )

Kahramanmaraşspor-Kozan Belediyespor..................( 3 - 0 )

Nevşehirspor-Adıyamanspor.............................( 3 - 1 )

Ceyhanspor-Kilis Belediyespor.........................( 0 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-İskenderun Demirçelikspor...........( 3 - 0 )

Adana Demirspor-Malatya Belediyespor..................( 6 - 2 )

4. GRUP

Çorumspor-Zonguldakspor...............................( 0 - 2 )

Kırşehir PETLAS Spor-Kayseri Elektrikspor.............( 1 - 1 )

Karadeniz Ereğlispor-Tokatspor........................( 4 - 3 )

Ankara Demirspor-Akçakocaspor.........................( 3 - 2 )

Turhalspor-Çankırı Belediyespor.......................( 2 - 1 )

Kilimli Belediyespor-Merzifonspor.....................( 1 - 1 )

Kastamonuspor-Saran Keskinspor........................( 3 - 0 )

5. GRUP

Çubukspor-Alanyaspor..................................( 1 - 1 )

Kütahyaspor-Karamanspor...............................( 4 - 1 )

EGSAŞ Aksarayspor-Kemerspor...........................( 1 - 0 )

Kepez Belediye GENPA Spor-Seydişehir Eti Alüminyumspor( 3 - 3 )

Sidespor-Afyonspor....................................( 2 - 2 )

ASKİ Spor-Petrolofisi.................................( 3 - 1 )

Keçiörengücü-ESKİ Spor................................( 0 - 0 )

6. GRUP

Akhisar Belediyespor-Muğlaspor........................( 4 - 0 )

Aliağa PETKİM Spor-Mustafakemalpaşaspor...............( 3 - 3 )

Vestel Manisaspor-Dalaman Kağıtspor...................( 3 - 1 )

Marmarisspor-Yeni Milasspor...........................( 2 - 0 )

Kuşadasıspor-Aliağa Belediyespor......................( 2 - 1 )

Balıkesirspor-Soma Linyitspor.........................( 4 - 2 )

Bergama Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor.........( 0 - 1 )

Fethiyespor-Bursa Merinosspor.......................(oynanmadı)

7. GRUP

TOFAŞ-Gebzespor.......................................( 2 - 1 )

Yalovaspor-Eyüpspor...................................( 2 - 0 )

Bilecikspor-Ayazağaspor...............................( 3 - 0 )

Nişantaşıspor-Mudurnuspor.............................( 2 - 2 )

Beykoz 1908-Körfez Belediyespor.......................( 3 - 0 )

İzmit Bekirpaşaspor-İstanbul Maltepespor..............( 2 - 1 )

Pendikspor-Üsküdar Anadolu............................( 6 - 3 )

8. GRUP

Küçükköyspor-Fatih Karagümrük.........................( 2 - 0 )

Gönenspor-Tekirdağspor................................( 1 - 1 )

Edirnespor-Tepecik Fıratpenspor.......................( 2 - 3 )

Kasımpaşa-Bayrampaşa Altıntepsispor...................( 1 - 1 )

Alibeyköyspor-Lüleburgazspor..........................( 2 - 0 )

Zeytinburnuspor-İstanbul Beşyüzevlerspor..............( 4 - 0 )
(aa)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle