GeriSpor İkinci ve Üçüncü Futbol Ligleri'nde toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

İkinci ve Üçüncü Futbol Ligleri'nde toplu sonuçlar

İkinci ve Üçüncü Futbol Ligleri'ne, bugün yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle;

İKİNCİ LİG

1. GRUP

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Kartalspor............( 0 - 0 )

Sarıyer-Mersin İdmanyurdu.............................( 3 - 3 )

Sakaryaspor-Bakırköyspor..............................( 2 - 1 )

İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Kombassan Konyaspor....( 2 - 1 )

2. GRUP

Eskişehirspor-Yeni Salihlispor........................( 2 - 0 )

İzmirspor-Karşıyaka...................................( 1 - 2 )

Yeni Nazillispor-Aydınspor............................( 3 - 1 )

Göztepe-Altay.........................................( 0 - 0 )

Bucaspor-Ispartaspor..................................( 0 - 1 )

3. GRUP

Konya Mobellaspor-Gaziosmanpaşaspor...................( 0 - 0 )

Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Kayserispor..........( 0 - 0 )

Üsküdar Özsahrayıceditspor-Güngören Belediyespor......( 0 - 0 )

Hacılar Erciyesspor-Hatayspor.........................( 3 - 2 )

Kırklarelispor-Çorluspor..............................( 3 - 1 )

4. GRUP

Amasyaspor-Akçaabat Sebatspor.........................( 0 - 0 )

Düzcespor-Türk Telekomspor............................( 0 - 1 )

Sivasspor-Darıca Gençlerbirliği.......................( 1 - 1 )

Şekerspor-Gümüşhane Doğanspor.........................( 4 - 2 )

Boluspor-Artvin Hopaspor..............................( 2 - 0 )

5. GRUP

Vanspor-MKE Kırıkkalespor.............................( 1 - 1 )

Elazığspor-Malatyaspor................................( 1 - 1 )

Cizrespor-Ağrıspor....................................( 5 - 1 )

Şanlıurfaspor-Batman Petrolspor.......................( 2 - 0 )

ÜÇÜNCÜ LİG

1. GRUP

Bismil Birlikspor-Diyarbakır Telekomspor..............( 1 - 1 )

Batman Karşıyakaspor-Genç Telekomspor.................( 2 - 0 )

Mardinspor-Muşspor....................................( 5 - 0 )

Kurtalanspor-Nusaybin Demirspor.......................( 4 - 1 )

Bitlis Özgüzelderespor-Elazığ Belediyespor............( 0 - 1 )

Diyarbakır B.Şehir Beled.DİSKİ Spor-Batman Beled......( 1 - 1 )

Hakkarispor-Silopi Cudispor...........................( 2 - 1 )

2. GRUP

Arsinspor-Pazarspor...................................( 2 - 4 )

Bulancakspor-Erzincanspor.............................( 1 - 1 )

Çarşamba Belediyespor-Bayburtspor.....................( 1 - 1 )

Doğubayazıt Karabulak Gençlik-Trabzon Telekomspor.....( 1 - 1 )

D.Ç.Divriğispor-Ünyespor..............................( 2 - 0 )

Iğdır Belediyespor-Termespor..........................( 1 - 0 )

Rize Çayspor-Giresunspor..............................( 1 - 0 )

3. GRUP

Malatya Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor........( 0 - 0 )

Osmaniyespor-Kilis Belediyespor.......................( 1 - 0 )

Adana Demirspor-Adıyamanspor..........................( 5 - 0 )

Tarsus İdmanyurdu-Kozan Belediyespor..................( 2 - 0 )

Ceyhanspor-GASKİ Spor.................................( 2 - 1 )

Nevşehirspor-Silifkespor..............................( 1 - 1 )

Kahramanmaraşspor-İçel Mezitlispor....................( 0 - 0 )

İskenderunspor-Şanlıurfa Belediyespor.................( 3 - 1 )

4. GRUP

Saran Keskinspor-Merzifonspor.........................( 0 - 1 )

Kastamonuspor-Akçakocaspor............................( 0 - 2 )

Kilimli Belediyespor-Tokatspor........................( 1 - 1 )

Turhalspor-Kayseri Elektrikspor.......................( 3 - 1 )

Ankara Demirspor-Zonguldakspor...................(Tatil edildi)

Karadeniz Ereğlispor-EGO Spor.........................( 1 - 2 )

Kırşehir PETLAS Spor-Altındağ Belediyespor............( 2 - 1 )

5. GRUP

ASKİ Spor-Uşakspor....................................( 2 - 1 )

Sidespor-Kemerspor....................................( 3 - 1 )

Kepez Belediyesi GENPA Spor-Karamanspor...............( 2 - 0 )

EGSAŞ Aksarayspor-Keçiörengücü........................( 1 - 0 )

Kütahyaspor-ESKİ Spor.................................( 3 - 2 )

6. GRUP

Soma Linyitspor-Aliağa Belediyespor...................( 0 - 0 )

Torbalı Belediyespor-Bursa Merinosspor................( 2 - 0 )

Balikesirspor-Yeni Milasspor..........................( 3 - 0 )

Kuşadasıspor-Dalaman Kağıtspor........................( 3 - 1 )

Fethiyespor-Mustafakemalpaşaspor......................( 1 - 1 )

Marmarisspor-Muğlaspor................................( 1 - 1 )

Vestel Manisaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor............( 3 - 0 )

Aliağa PETKİM Spor-Bergama Belediyespor...............( 1 - 0 )

7. GRUP

Pendikspor-Körfez Belediyespor........................( 4 - 0 )

Beykoz 1908-Mudurnuspor...............................( 3 - 1 )

Nişantaşıspor-Ayazağaspor.............................( 2 - 3 )

Bilecikspor-İnegölspor................................( 4 - 2 )

Sapancaspor-Eyüpspor..................................( 4 - 0 )

Gebzespor-Yalovaspor..................................( 1 - 1 )

İzmit Bekirpaşaspor-Üsküdar Anadolu...................( 2 - 2 )

8. GRUP

İstanbul Beşyüzevlerspor-Bandırmaspor.................( 0 - 1 )

Geliboluspor-Lüleburgazspor...........................( 1 - 0 )

Zeytinburnuspor-Bayrampaşa Altıntepsispor.............( 0 - 1 )

Yıldırımbosnaspor-Tepecik Fıratpenspor................( 0 - 0 )

Alibeyköyspor-Tekirdağspor............................( 2 - 0 )

Kasımpaşa-Fatih Karagümrük............................( 3 - 1 )

Edirnespor-Beylerbeyi.................................( 0 - 2 )

Gönenspor-Çanspor.....................................( 3 - 5 )

Yorumları Göster
Yorumları Gizle