« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Iğdır'da uluslararası boks şöleni başlıyor

"Iğdır Uluslararası Boks Şöleni"ne doğru.Iğdır'da düzenlenecek boks şöleninde, 7 Türk boksör, yabancı rakiplerine karşı mücadele edecek.Avrupa Şampiyonu milli boksör Kaya: - "Gerçekten çok çekişmeli maçlar olacak ve halkımız boksun tadını çıkaracak".

A.A
SON GÜNCELLEME

Iğdır'da düzenlenecek boks şöleninde, 7 Türk boksör, yabancı rakiplerine karşı mücadele edecek.Kent merkezinde kurulacak alanda vatandaşların ücretsiz izleyebileceği "Iğdır Uluslararası Boks Şöleni"ne 14 sporcu katılacak.Avrupa Şampiyonu milli boksör Savaş Kaya, yaptığı açıklamada, 31 Ağustos'ta yapılacak boks gecesinin son derece çekişmeli geçeceğini söyledi.

Kaya, boks şöleninde 7 Türk boksörün, yabancı rakiplerine karşı ringe çıkacağını ifade etti.Türkiye'de boks sporunun çok sevildiğini vurgulayan Kaya, "Iğdır halkı da boksa karşı büyük bir sempati duyuyor. Zaten çok sayıda milli sporcu bu şehirden çıktı. Burada ikinci kez böyle bir organizasyon düzenleyeceğiz" dedi.

Kaya, turnuvada uluslararası alanda başarılı olmuş boksörlerin yer alacağını belirterek, "Eşleşmeler çok titiz bir şekilde hazırlandı. Gerçekten çok çekişmeli maçlar olacak ve halkımız boksun tadını çıkaracak. Ringe çıkacak her sporcu çok iddialı. Güzel bir boks şöleni bizi bekliyor" diye konuştu.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz