GeriFutbol Gökhan Töre'ye silahlı saldırı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  90
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gökhan Töre'ye silahlı saldırı

Gökhan Töre'ye silahlı saldırı
refid:26264029 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Gökhan Töre, sabaha karşı eğlenmek için gittiği Esentepe'deki bir gece kulübünde silahlı saldırıya uğradı. Gökhan Töre yapılan ilk muayeneden sonra ameliyata alındı. Yaklaşık 3 ay önce bir başka Beşiktaşlı Sezer Öztürk de Almanya'da bir barda çıkan kavgada kuzeni ile birlikte bıçaklanmıştı...

Omuzundan vurulan ve hemen hastaneye kaldırılan Gökhan Töre ameliyata alındı. Silahlı saldırı sırasında Gökhan Töre dışında 5 kişinin daha yaralandığı öğrenildi.

Gökhan Töreye silahlı saldırı

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Kavalcı, Gökhan Töre'nin silahlı saldırıya uğradığını doğruladı ve futbolcunun hastanede olduğunu belirterek sağlık durumunun kontrol altına alındığını söyledi.

GÖKHAN'A 3 KURŞUN SIKILDI

Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre'ye 3 kurşun sıkıldı... Biri sol omzunu sıyırdı, diğeri sağ omzuna arkadan saplandı. Diğer kurşun ise koştuğu için boşa gitti.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ'NDEN AÇIKLAMA:

"Profesyonel futbol takımımızın oyuncusu Gökhan Töre, dün gece takım arkadaşları ile birlikte gittiği eğlence yerinde, bir saldırganın tabancasından çıkan kurşunun sekerek omuzuna isabet etmesi sonucu yaralanmıştır.

Saldırganın bir kadına ve ardından çevreye açtığı ateş sonucunda, eğlence yerinde bulunan 5 kişi daha yaralanmıştır. Oyuncumuzun saldırgan ile kesinlikle bir ilgisi yoktur.

Gökhan Töreye silahlı saldırı

Polis, saldırgan ile ilgili soruşturmaya başlamıştır. Gökhan Töre, olayı takiben Florence Nightingale hastanesinde müşahede altına alınmış ve tedavisine başlanmıştır."

OLAYIN NEDENİ: KISKANÇLIK KURŞUNU

Beşiktaş - Fenerbahçe maçı sonrasında Gayrettepe'de bir barda eğlenmeye giden Gökhan Töre kıskançlık kurşununa hedef oldu.

Görgü tanıkların ifadesine göre barda eğlenirken bir kadının erkek arkadaşına "Şu kızıl kafalı adam beni kesiyor. Ben rahatsız oldum" demesi üzerine kadının erkek arkadaşı silahını çekerek ateş etmeye çalıştı. Bar içinde yaşanan kovalamaca sonucunda sırtından yaralanan Gökhan Töre hastaneye kaldırıldı.

AHMET KAVALCI: VURAN ŞAHIS TESPİT EDİLDİ

Beşiktaş Futbol Komitesinden Ahmet Kavalcı "Gökhan Töre talihsiz bir olay yaşadı. Emniyet Görevlisi arkadaşlarımız olayı araştırıyorlar. Gökhan Töre'yi vuran şahıs tespit edildi" yorumunu yaptı.

Gökhan Töreye silahlı saldırı


NOT: Sosyal medyada dolaşan bu kare yeni değil... Fotoğraf Gökhan Töre'nin daha önce geçirdiği diz ameliyatından...

FUTBOLCULAR VE YÖNETİCİLER NE DEDİ?

Tolga:
Geçmiş olsun dedim. Az önce ameliyata girdi. Verilmiş sadakası varmış. Kurşun çıkartılacak. Değerli bir kardeşimiz. Kendisini tekrar aramızda göreceğimiz için mutluyum

Oğuzhan: Yazık oldu. Sadece ftubolcular değil vatandaş eğlenmek için gittiği mekanda böyle olayların yaşanması moralimizi bozdu. Tek tesellimiz Gökhan Töre'nin ağır bir olayla karşılaşmaması.

Kerim Frai: Takım arkadaşımın başına böyle bir olay gelmesi beni şoka soktu. Nasıl bin anlayıştır. Gökhan hem milli hemde Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu. Kimseye zararı olmayan birisi

Emir Sarıgül: Galatasaray olarak kendisine geçmiş olsun ziyaretine geldim. Allah korumuş. Bir an önce olayın açığa çıkması gerek.

Abdullah Avcı: Türk futbolu için önemli değer. Beşiktaş'ta çok iyi bir performans yakaladı. Ameliyata grmiş doktorları ile konuştum başarılı bir operasyon yapılmış. Allah şifalar versin

Erdal Torunoğulları: Yazık oldu. Allah şifalar versin

İbrahim Toraman: Çok üzüldüm. Futbolculuğunun yanısıra çok iyi bir insan. talihsiz bir olay yaşamış. Umarımn en kısa sürede futbola döner

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle