« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray taraftarlarından krallık koreografisi

Galatasaray taraftarları Real Madrid maçında önemli bir koreografiye imza attı. Kale arkası tribününü tamamen kaplayan koreografi de Galatasaray Lisesi'nden Ali Sami Yen Bey'e Fatih Terim'den Cristiano Ronaldo'ya kadar önemli figürler yer aldı.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Galatasaray taraftarları Real Madrid maçının başlamasına dakikalar kala tarihi bir koreografiye imza attı. Kale arkası tribününde oturan taraftarlar sarı kırmızı kartonları kaldırırken alt katta açılan pankartta Galatasaray Lisesi'ni simgeleyen kapı, Galatasaray'ın kurucusu Ali Sami Yen Bey ve onlardan kaçan Şampiyonlar Ligi rakipleri Real Madrid ve Juventus'un önemli isimleri Cristiano Ronaldo ve Pirlo yer aldı.

Üst katta açılan pankartta ise Fatih Terim öncülüğünde Galatasaraylı oyuncular savaşcı şeklinde resmedilmişti. İki büyük resimli pankartın arasına ise "Tek krallık Galatasaraylılık" pankartı açıldı.

Galatasaraylı taraftarlar bu koreografi için 2 bin metrekare alanı boyarken 165 galon da boya harcadılar. Sarı kırmızılı taraftarlar boyanan pankartlarla beraber gerçekleştirilen koreografinin Avrupa'nın en büyüğü olduğunu da iddia ettiler.

Galatasaray taraftarlarından krallık koreografisi

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler