GeriSpor Fikret Orman: Bunun cezasını herkes ödeyecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  29
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fikret Orman: Bunun cezasını herkes ödeyecek

Fikret Orman: Bunun cezasını herkes ödeyecek

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gökhan Töre'nin kulübün eski doktoru Ertuğrul Karanlık'la çekilmiş fotoğraflarına çok sert tepki gösterdi.

TRT Spor'da katıldığı bir programda gündeme dair soruları yanıtlayan Fikret Orman, Gökhan Töre'yle sezon sonunda yolların ayrılacağı haberlerini kesin bir dille yalanlayıp, "Sizi şerefimle temin ederek söylüyorum. Beşiktaş ve Gökhan Töre'yle alakalı yapılmış hiç bir anlaşma yoktur. Gökhan'ın satılıp satılmayacağına Beşiktaş yönetim kurulu karar verir. Ben öyle hesap içinde hareket etmem. Tek hesabım var, Beşiktaş'ın şampiyonluğudur. Değeri olan hakediyorsa satılır. Beşiktaş'a kâr getirecekse satılır" dedi.

Fikret Orman: Bunun cezasını herkes ödeyecek
Fikret Orman, Beşiktaş Kulübü'nün eski doktoru Ertuğrul Karanlık'a tedavi olan Gökhan Töre'yi sert sözlerle uyardı.

"BURASI LANGASPOR DEĞİL!"
Gökhan Töre için "Sevdiğimiz bir arkadaşımız" ifadelerini kullanan Fikret Orman, "Beşiktaş ona sahip çıktı. Beşiktaş alacaklıdır. Bizden evvel 3 kulüpte oynadı, oynadığı maç sayısı 3 maç yoktur. Beşiktaş'ta direk kadroda oynadı. Kendisi de iyi bir oyuncu. Şu anda şampiyonluk yolunda Beşiktaş'a destek vermesi lazım. Ertuğrul Karanlık'la verilen fotoğraflardan hoşlanmadım. Beşiktaş takımının bir tane doktoru var. Sarper Hoca da iyi bir doktordur. Beşiktaş bu sene hiç sakatlık yaşamıyor. Bunun sebepleri ve cezaları varsa herkes ödeyecek. Beşiktaş'ta her şey sistemine göre yapılır. Burası Langaspor değil. Gökhan da gelip bir an evvel formasını almaya çalışacak. Beşiktaş'ın şampiyonluğu için çalışsın, dua etsin" uyarısında bulundu. (NTV Spor)

Yorumları Göster
Yorumları Gizle