GeriSpor Fenerli de G.saraylı da Beşiktaşlı oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenerli de G.saraylı da Beşiktaşlı oldu

Fenerli de G.saraylı da Beşiktaşlı oldu
refid:23466204 ilişkili resim dosyası

Çarşı’nın Gezi Parkı eylemi sırasındaki birleştiriciliği Orman’ın hayranlığını kazandı.Fikret Orman, “Gezi Parkı olaylarında taraftarımız çoğu insanın yapamadığını yaptı. Artık Fenerliler ve Galatasaraylılar da Beşiktaşlı oldu” dedi.

16 HAZİRAN’da yapılacak seçimde Serdal Adalı ile başkanlık için yarışacak olan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’dan Çarşı grubuna övgü dolu sözler geldi. Orman, Gezi Parkı eylemlerinde taraftarların büyük bir sempati yarattığını, farklı takımları tutanların da Beşiktaş’a destek verir hale geldiğini söyledi.

‘TARAFTARLARIMIZ BİR SEMPATİ YARATTI’

MANİSA’da gazetecilere konuşan Orman, “Taraftarlarımız Gezi Parkı olaylarında çoğu insanın yapamadığı bir şeyi yaptı, spor açısından. Artık Fenerliler ve Galatasaraylılar da Beşiktaşlı oldu. Taraftar öyle bir sempati yarattı. Gezi Parkı, semtimizin yanı başında. Onun da biraz etkisi olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

‘BAŞBAKAN KARŞILAMASINA GİTMEDİM’

CAMİADA son dönemde çok fazla bilgi kirliliği yaşandığını kaydeden Orman, “Son iftira; ‘Ben havaalanına Başbakan’ı karşılamaya gidiyormuşum, lastiğim patlamış’ Öyle yalanlar ki inanamazsınız. Ciğeri beş kuruş etmez şantajcıları Beşiktaş Kulübü dikkate almaz. Bunun için bu yalanlara cevap vermek istemiyorum”  dedi.

Fenerli ve G.Saraylılar Çarşı’yla yürüdü

DÜN, Beşiktaş’a gelen Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarlar, Çarşı Grubu’na dahil olup Taksim Gezi Parkı’na birlikte yürüdü.

 

 

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle