« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Fener keyif verecek

Denizli, "Birbirini tanıyan bir ekibiz. Çekirdek kadromuz var. Bu kez hedeflerimiz daha çok. Şampiyonlar Ligi yolunda işimiz kolay değil ama hedefe ulaşacak gücümüz ve kapasitemiz var" dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Yolumuz zorlu ama...

F.Bahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, önümüzdeki sezon için tempolu, çok koşan ve keyif veren bir takım sözü verdi. Oyun felsefesinde geçen yıla oranla fazlalık olacağını dile getiren Denizli, "Dikenli ve zorluklarla dolu bir yolumuz var. Birbirini tanıyan bir ekibiz. Çekirdek kadromuz var. Bu kez hedeflerimiz daha çok" diye konuştu.

Kolay rakip değil

Şampiyonlar Ligi kurası için kamuoyunda "kolay rakip" imajı yaratıldığına dikkat çeken Denizli, "Böyle bir ortam yaratmanın anlamı yok. Rangers İskoçya'nın tarihindeki en başarılı takımı. Düşük olasılıkla Maribor da rakibimiz olabilir. İşimiz kolay değil ama, hedefe ulaşacak gücümüz ve kapasitemiz var. Bir aksilik olmazsa bu lige gireceğiz" dedi.

Erken form tutmalıyız

20 günlük çalışmada takımın performansının son derece olumlu geçtiğine dikkat çeken tecrübeli çalıştırıcı, "İstanbul'da bu dönemi tamamlayacağız. Artık müsabakalara hazır duruma geleceğiz. Geçen sezonki tribün-takım ilişkisini bu sezon daha üst seviyeye taşıyacağız. Bu sezon daha erken form tutmamız gerekiyor. Çünkü önümüzde çok önemli bir Avrupa yolu var" yorumu yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler