GeriEkonomi Yerli atağı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  28
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yerli atağı

Yerli atağı
refid:28289599 ilişkili resim dosyası

GEÇEN yıl yeni reklam kampanyasına “Türkiye Vestelleniyor” sloganıyla start veren Vestel, yeni reklam filminde “Yerli üretimin gururuyla, Türkiye Vestellenmeye devam ediyor” teması bulunuyor.

Kenan İmirzalıoğlu, Vestel’in “Gururla Yerli” temasının merkezde olduğu 4 reklam filminde yer alacak. “Gururla Yerli” temasının Vestel’in Ar-Ge, tasarım ve üretim alanındaki gücüne dayandığını vurgulayan Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, şunları ifade etti: “Bizim neslimizin aklına yerli malı denince sebze, meyve, kuruyemiş geliyor. Vestel ise yerli malı denince çocuklarımızın aklına akıllı telefon, tablet, televizyon gelsin diye çalışıyor. Bu algıyı yerleştirmek için aktif faaliyet gösteriyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda teknolojiyi ülkemizin en önemli ihracat kalemi yapmak, tüm dünyada teknoloji üretmedeki gücümüzle anılmak en büyük hedefimiz. Bu hedefe ulaşmak için öncelikle halkımızın bu yerli üretim teknolojiyi tanıması, sahiplenmesi ve onunla gurur duyması gerekir. Yeni reklam filmimiz bu amaca hizmet ediyor.”

Vestel City’de dünyanın son teknolojilerin ürettiklerini belirten Erdoğan, “Dijital denince akla Uzak Doğu geliyor. Avrupa dijital devrimi ıskaladı. Biz Türkiye olarak dijital devrimi kaçırmamalıyız, kaçırmayacağız” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle