GeriEkonomi Vastaş Cenevre'den ödülle döndü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vastaş Cenevre'den ödülle döndü

Vastaş Cenevre'den ödülle döndü
refid:30186965-spot ilişkili resim dosyası

Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük valf üreticilerinden Vastaş, Business Initiative Directions (BID) tarafından her yıl verilen ‘Uluslararası Kalite Yıldızı Ödülü’ne layık görüldü.

Cenevre’de düzenlenen törende konuşan Vastaş İş Geliştirme ve İletişim Direktörü Ayşem Ergin, “70’inci gurur yılımızda aldığımız bu ödül, dünya standartlarına uyumluluğumuzu belgeliyor ve kaliteye yaklaşımımızı gösteriyor” dedi.

16. Dünya Kalite Zirvesi’nde gerçekleşen törende, ödülünü BID Başkanı Jose E. Prieto’dan alan Ayşem Ergin, “Vastaş, doğalgaz ve petrol boru hatları için valf üretiyor. Fakat yaptığımız iş mühendislikten imalattan daha fazlası… Müşterilerimize sunduğumuz entegre çözümler bir yana, bulunduğumuz her yerde insanların, çevrenin, kısaca geleceğin sorumluluğunu da üstümüzde taşıyoruz. Bu sektörde en ufak bir hatanın bile telafisinin olmadığını bilerek, sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket ediyor, kalite ve sürdürülebilirliği önceliğimiz olarak görüyoruz” dedi.

AB ülkelerinde sektöründe ilk 5, dünyada ise ilk 20 şirket arasında yer aldıklarını söyleyen Ergin, dünya standartlarına uyumluluğu ve kaliteye yaklaşımı belgeleyen bu ödül ile Türkiye’yi temsil eden nadir firmalardan biri oldukları için gurur duyduklarını sözlerine ekledi. Bu yıl ödül alan firmalardan bir diğeri Garanti Leasing olurken, 2013 yılında ise Türkiye’den Sabancı Vakfı bu ödüle layık görülen firmalar arasındaydı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle