GeriEkonomi Vakko'da indirim kuyruğu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vakko'da indirim kuyruğu

Sezon indirimi kapsamında fiyatlarını yüzde 60 oranında indiren Vakko, müşterilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Akmerkez'deki Vakko mağazası indirimin ilk gününde sabah saatlerinden itibaren müşteri akınına uğrarken, mağaza yetkilileri müşterileri sırayla içeriye almak zorunda kaldılar.

İlk gün bayan ürünleri ile başlayan, ikinci gün erkek giyim ürünlerinin de eklenmesiyle devam eden Vakko indirim günleri 15 gün sürecek. İndirim günlerinin ardından 2002 yılı ilkbahar ve yaz kreasyonları vitrinlere çıkacak.

Vakko, Şişli Belediyesi tarafından başlatılan indirim günleri kapsamında bir günlük indirim dışında müşterinin güvenini kaybetmemek için indirim yapmamıştı. Yılda iki kez indirim kampanyası düzenleyen Vakko, yüzde 50'nin üzerinde indirim yapmazken, bu yıl indirim oranını yüzde 60'a çıkardı.

Ekonomik kriz nedeniyle tüketicilerin alım gücünün düşmesi ve piyasalara hakim olan indirim kampanyalarına destek verme düşüncesi indirim oranının yüzde 60'lara çıkarılmasında etkili oldu.

Advantage Card'la yapılan tüm alışverişlerde, müşterilere yüzde 60'lık Vakko indirimine ek olarak 3 taksitte ödeme fırsatı da tanınıyor.

Yüzde 60'lık Vakko indiriminde ürün fiyatları şöyle; pantalonlar 70-78 milyon lira, çantalar 56- 112 milyon lira, çizmeler 48-58 milyon lira, aksesuvarlar 12-20 milyon lira, eşarplar 22-26 milyon lira, elbiseler 158-180 milyon lira, kemerler 18-22 milyon lira, etekler 79 milyon 500 bin-84 milyon lira, tayyörler ise 340 ile 392 milyon lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle