GeriEkonomi Turizmin devleri İstanbul'da buluşacak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Turizmin devleri İstanbul'da buluşacak

Turizmin devleri İstanbul'da buluşacak
refid:28255659 ilişkili resim dosyası

Turizm ve gastronomi sektörünün en büyük buluşması olarak nitelendirilen ‘Brand in Tourism&Gastro Konferansı’ 24-25 Mart tarihleri arasında İstanbul’da başlıyor.

Turizm ve gastronomi sektörünün dünyaca ünlü isimleri İstanbul’da bir araya geliyor. ‘Marka Doktoru’ himayesinde gerçekleştirilecek olan ‘Brand in Tourism&Gastro Konferansı’ 24-25 Mart tarihlerinde İstanbul'da başlıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan konferansta turizm ve gastronomi konusunda ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların yöneticileri yer alacak.

‘Network’ ile bir adım uzağa
Bu yılki konferansta sağlık turizmi, hızla yükselen yiyecek-içecek turizmi, turizmde markalaşma hikâyeleri, otellerde tedarik sistemi, sosyal medya eğilimleri, markalaşmada eğitim ve Franchise’ın önemi genel müdürler ve CEO’lar tarafından ele alınacak. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, İstanbul Turizm Atölyesi, TASAM, TAV, TÜRSAB, UFRAD ve iv Hospital konferansa destek veren kuruluşlar arasında yer alıyor.Yorumları Göster
Yorumları Gizle