GeriEkonomi Telsim’den borçlu aboneler için taksit kampanyası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Telsim’den borçlu aboneler için taksit kampanyası

Telsim’den borçlu aboneler için taksit kampanyası
refid:3902381 ilişkili resim dosyası

Telsim, hatları, fatura borcu nedeniyle kapanmış ve yasal takip sürecine aktarılmış abonelere, borçlarını ödemede kolaylık sağlamak amacıyla "Taksitlendirme Kampanyası" başlattı. Telsim’in kampanyasından 1 Ocak 2006’dan önceki döneme ait fatura borcundan dolayı hattı kapanmış ve yasal takip sürecine girmiş aboneler yararlanabilecek.

Faiz borçlarının yüzde 50’sinin affedilmesini sağlayan kampanya kapsamında ayrıca ana para, masraf, vekalet ücretleri, faiz borcu dahil kalan tüm borçların da 6 aylık taksitle ödenmesine olanak sağlanıyor.

PEŞİN ÖDEYENLER: Peşin ödeme yapmak isteyen abonelere ise bakiye ana para ve yüzde 50’si affedilmiş faiz borcu üzerinden ek olarak yüzde 10 indirim daha yapılacak. Kampanyaya katılan abonelerden kampanya taahhütnamesi alınacak ve ödeme planına uymayan aboneler kampanya avantajlarından yararlanamayarak eski borçlu statülerine aynen dönecekler ve ödemeleri varsa eski borçlarından düşülecek. Aboneler ilk taksitlerini taahhütnameyi imzaladıkları zaman ödeyerek uygulamadan yararlanmaya başlayacak. Belirlenen taksit tarihlerinden sonra en geç yedinci günün sonunda ödeme yapmayanlar kampanyayı ihlal etmiş sayılacak. Aboneler, kampanya kapsamında GSM hatlarının ne kadar borcu olduğunu, faiz affı sonrası borç miktarını ve uygulama kapsamında ne kadar ödeme yapmaları gerektiğini (0542) 756 80 00 numaralı servisten öğrenilebilecek. Borçları nedeniyle hatları kapanmış aboneler, CepShop ve Hizmet Merkezleri’ne yönlendirilerek, kampanyaya katılımları sağlanacak. Yasal takipte bulunan aboneler için Müşteri Hizmetleri, Hizmet Merkezleri ve CepShop’lar sadece avukat ve borç bilgisini verecek ve uygulamadan yararlanılabilmesi için ilgili avukatla bağlantı kurulması gerekecek. Aboneler tüm borçlarının ödenmesini takiben hatlarını yeniden kullanıma açtırabilecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle